Саудівська Аравія відкрила прийом заявок на проекти зеленої енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Саудівська Аравія відкрила прийом заявок на проекти зеленої енергетики

Саудівська Аравія відкрила прийом заявок на проекти зеленої енергетики

Саудівці оголосили про старт прийому заявок на участь в першому етапі тендера з розвитку альтернативної енергетики на суму від $ 30-50 млрд, заявив міністр енергетики Саудівської Аравії Халід Аль-Фаліх.

Перший тендер буде проведений на 400 мегават потужності вітрової та 300 мегават сонячної енергії. Це буде коштувати близько $ 700 млн, і заявки на участь будуть прийматися до 20 лютого, а самі торги намічені на 17 квітня.

Найбільший виробник ОПЕК остаточно вирішив злізти з «нафтової голки» і планує виробити до 2023 року близько 10 ГВт з поновлюваних джерел енергії , в першу чергу сонячної і вітрової енергії. Причому в Саудівській Аравії налаштовані рішуче і стверджують, що 10 ГВт – це тільки початок розбігу перед масштабними планами, тому що альтернативна енергетика буде значно дешевше і зможе відкрити нові можливості для інвесторів. Саудівці підкреслюють, що початок процесу тендеру є ознакою, що Саудівська Аравія серйозно ставиться до досягнення своїх цілей.

Будівництво нових, більш потужних сонячних електростанцій і розвиток ядерно-енергетичної галузі є частиною більш широкого плану, який заступник кронпринца Мохаммед бін Салман оголосив в квітні, щоб диверсифікувати економіку і знизити залежність від продажу нафти як основного джерела державних доходів. Так, Саудівська Аравія також рухається в бік розвитку ядерної енергетики і має намір побудувати два реактори загальною потужністю 2,8 ГВт.

Автор | 2017-02-04T22:21:29+00:00 Лютий 3rd, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.