Саудівська Аравія хоче відмовитися від нафти на користь ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Саудівська Аравія хоче відмовитися від нафти на користь ВДЕ

Саудівська Аравія хоче відмовитися від нафти на користь ВДЕ

Влада Саудівської Аравії має намір відмовитися від нафти як головного джерела доходів і ресурсу енергозабезпечення. Про це повідомив міністр нафти і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі.

Королівство хоче зосередитися на відновлюваних джерелах енергії. Аль-Наїмі вважає, що в майбутньому країна стане глобальним гравцем на ринку сонячної і вітрової енергетики. В кінцевому рахунку королівство займеться експортом електроенергії, а не вуглеводнів.

«Я не думаю, що існує більш ідеальна країна для відновлюваної енергетики, ніж Саудівська Аравія», – заявив міністр.

Аль-Наїмі пояснює це достатністю сонячного світла в королівстві, великою кількістю невикористовуваних територій, а також надлишком піску. Це все, що необхідно для будівництва сонячних електростанцій.

Проте аль-Наїмі не вірить в те, що країни в найближчі 50 років зможуть повністю відмовитися від нафти.

«У найближчі 50 років людство не відмовиться від палива, що, до речі, не так погано», – заявив аль-Наїмі.

Відзначимо, Саудівська Аравія не вперше декларує масштабні плани щодо диверсифікації своєї економіки і зниження залежності від експорту нафти. Разом з тим, останніми офіційними заявами королівства було те, що Ер-Ріяд поки не хоче скорочувати видобуток нафти, тому що не вірить, що її прикладу послідує достатня кількість нафтовидобувних держав.

Саудівська Аравія займає перше місце в світі за обсягом доведених запасів нафти – 260,2 мільярда барелів (близько чверті від усієї розвіданої нафти на планеті). У квітні 2015 року королівство досягло рекордного видобутку більш ніж за десять років – 10,3 мільйона барелів за добу.

Автор | 2016-03-22T22:40:59+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.