Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Саудівська Аравія хоче відмовитися від нафти на користь ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Саудівська Аравія хоче відмовитися від нафти на користь ВДЕ

Саудівська Аравія хоче відмовитися від нафти на користь ВДЕ

Влада Саудівської Аравії має намір відмовитися від нафти як головного джерела доходів і ресурсу енергозабезпечення. Про це повідомив міністр нафти і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі.

Королівство хоче зосередитися на відновлюваних джерелах енергії. Аль-Наїмі вважає, що в майбутньому країна стане глобальним гравцем на ринку сонячної і вітрової енергетики. В кінцевому рахунку королівство займеться експортом електроенергії, а не вуглеводнів.

«Я не думаю, що існує більш ідеальна країна для відновлюваної енергетики, ніж Саудівська Аравія», – заявив міністр.

Аль-Наїмі пояснює це достатністю сонячного світла в королівстві, великою кількістю невикористовуваних територій, а також надлишком піску. Це все, що необхідно для будівництва сонячних електростанцій.

Проте аль-Наїмі не вірить в те, що країни в найближчі 50 років зможуть повністю відмовитися від нафти.

«У найближчі 50 років людство не відмовиться від палива, що, до речі, не так погано», – заявив аль-Наїмі.

Відзначимо, Саудівська Аравія не вперше декларує масштабні плани щодо диверсифікації своєї економіки і зниження залежності від експорту нафти. Разом з тим, останніми офіційними заявами королівства було те, що Ер-Ріяд поки не хоче скорочувати видобуток нафти, тому що не вірить, що її прикладу послідує достатня кількість нафтовидобувних держав.

Саудівська Аравія займає перше місце в світі за обсягом доведених запасів нафти – 260,2 мільярда барелів (близько чверті від усієї розвіданої нафти на планеті). У квітні 2015 року королівство досягло рекордного видобутку більш ніж за десять років – 10,3 мільйона барелів за добу.

Автор | 2016-03-22T22:40:59+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|