Рюкзак з вбудованим акумулятором і сонячними батареями підкорив Kickstarter

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Рюкзак з вбудованим акумулятором і сонячними батареями підкорив Kickstarter

Рюкзак з вбудованим акумулятором і сонячними батареями підкорив Kickstarter

Lifepack – це рюкзак, який виконує набагато більше функцій, ніж просто носить речі. Він має вбудований акумулятор і сонячні батареї та може зарядити iPhone від 6 до 12 разів.

Рюкзак з вбудованим акумулятором і сонячними батареями підкорив Kickstarter

Рюкзак з вбудованим акумулятором і сонячними батареями підкорив Kickstarter

Усередині рюкзака Lifepack знаходяться чотири приховані відділи, в які можна заховати смартфон, кредитні картки, документи та інші цінні речі. В одному з відділів знаходиться USB-порт для зарядки гаджетів. Спеціально для тих, хто часто упускає речі, внизу Lifepack заповнений повітрям, тим самим захищаючи його вміст від падінь.

Новинка також захищена від потрапляння води і має вбудований замок, який захистить портфель від крадіжки, а замком можна відкривати пляшки.

Проект майже набрав $700 тис. на Kickstarter, що набагато більше необхідної для початку виробництва суми. Під час кампанії зі збору коштів Lifepack був доступний за $169, хоча його звичайна ціна становить $249, а перші поставки покупцям почнуться вже в жовтні.

Автор | 2016-10-20T00:59:33+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.