Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

Royal Dutch Shell розраховує в майбутньому стати провідною компанією в галузі поновлюваних джерел енергії і в минулому році вклала в цю сферу $23 млрд, повідомив виконавчий директор компанії Бен ван Берден.

«Я вважаю, повинна бути гібридна модель з використанням природного газу. Зараз важко робити гроші на ринку відновлюваних джерел енергії. Я не знаю жодної великої компанії, яка забезпечує гарний прибуток за рахунок інвестицій в поновлювані джерела енергії. І це є дуже важливою частиною економічної стійкості, стабільності, і тому нам треба буде знайти шляхи методи, щоб забезпечити цей довгостроковий перехід на нові джерела енергії … Саме цим ми і займаємося. Ми інвестуємо в поновлювані джерела енергії, такі як біопаливо. Ми найбільший гравець на цьому ринку », – заявив Бен ван Берден.

«Наша компанія буде також домінуючою в цій області, але це буде поступовий процес, в ході якого природний газ буде грати ключову роль», – зазначив він.

«На даний момент обсяг інвестицій, який може забезпечити компанія для поновлюваних джерел енергії дуже невеликий, тому що ми займаємо дуже маленьку частку на ринку: тільки 4% енергії забезпечується за рахунок поновлюваних джерел», – заявив він.

Автор | 2016-06-25T21:07:47+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.