Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

Royal Dutch Shell розраховує в майбутньому стати провідною компанією в галузі поновлюваних джерел енергії і в минулому році вклала в цю сферу $23 млрд, повідомив виконавчий директор компанії Бен ван Берден.

«Я вважаю, повинна бути гібридна модель з використанням природного газу. Зараз важко робити гроші на ринку відновлюваних джерел енергії. Я не знаю жодної великої компанії, яка забезпечує гарний прибуток за рахунок інвестицій в поновлювані джерела енергії. І це є дуже важливою частиною економічної стійкості, стабільності, і тому нам треба буде знайти шляхи методи, щоб забезпечити цей довгостроковий перехід на нові джерела енергії … Саме цим ми і займаємося. Ми інвестуємо в поновлювані джерела енергії, такі як біопаливо. Ми найбільший гравець на цьому ринку », – заявив Бен ван Берден.

«Наша компанія буде також домінуючою в цій області, але це буде поступовий процес, в ході якого природний газ буде грати ключову роль», – зазначив він.

«На даний момент обсяг інвестицій, який може забезпечити компанія для поновлюваних джерел енергії дуже невеликий, тому що ми займаємо дуже маленьку частку на ринку: тільки 4% енергії забезпечується за рахунок поновлюваних джерел», – заявив він.

Автор | 2016-06-25T21:07:47+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|