Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Royal Dutch Shell робить ставку на відновлювальні джерела енергії

Royal Dutch Shell розраховує в майбутньому стати провідною компанією в галузі поновлюваних джерел енергії і в минулому році вклала в цю сферу $23 млрд, повідомив виконавчий директор компанії Бен ван Берден.

«Я вважаю, повинна бути гібридна модель з використанням природного газу. Зараз важко робити гроші на ринку відновлюваних джерел енергії. Я не знаю жодної великої компанії, яка забезпечує гарний прибуток за рахунок інвестицій в поновлювані джерела енергії. І це є дуже важливою частиною економічної стійкості, стабільності, і тому нам треба буде знайти шляхи методи, щоб забезпечити цей довгостроковий перехід на нові джерела енергії … Саме цим ми і займаємося. Ми інвестуємо в поновлювані джерела енергії, такі як біопаливо. Ми найбільший гравець на цьому ринку », – заявив Бен ван Берден.

«Наша компанія буде також домінуючою в цій області, але це буде поступовий процес, в ході якого природний газ буде грати ключову роль», – зазначив він.

«На даний момент обсяг інвестицій, який може забезпечити компанія для поновлюваних джерел енергії дуже невеликий, тому що ми займаємо дуже маленьку частку на ринку: тільки 4% енергії забезпечується за рахунок поновлюваних джерел», – заявив він.

Leave a Reply