День відкритих дверей на біогазової станції в Рокитному

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » День відкритих дверей на біогазової станції в Рокитному

День відкритих дверей на біогазової станції в Рокитному

10 березня 2016 року відбудеться день відкритих дверей на біогазової станції в Рокитному, Київська область. Захід міжнародне. Участь безкоштовна.

Запрошуються головні інженери, енергетики, директора і власники цукрових заводів.

  • Дата: 10 березня 2016 (четвер).
  • Час: 11-00
  • Місце: БГУ, Рокитнянський цукровий завод, м Рокитне, Київська обл., Україна

Короткі відомості про БГУ:

  • переробка 210 тонн жому на добу,
  • 4 реактора х 3600 м3,
  • 2 генератора Jenbacher х 1195 кВт ел.
  • побудована в 2014-2015,
  • працює на 100% потужності.

Електроенергія продається в мережу за «зеленим» тарифом.

Захід розрахований на 2 години . Можна буде побачити всі споруди та компоненти біогазової станції, отримати відгуки про роботу операторів і майстри, представника власника станції, отримати консультацію фахівців Зорг Біогаз за технологією і можливості кредитування, ліцензуванню за зеленим тарифом, підключень.

Участь безкоштовна. Просимо підтвердити участь простим листом на мейл biogas@zorg.ua

Іноземцям організуємо нотаріальне запрошення, зустріч на залізничномувокзалі або в аеропорту, безкоштовний трансфер і VIP коридор в аеропорту.

Про компанію:  Зорг Біогаз успішно здійснює комплекс робіт з проектування, будівництва біогазових станцій, постачання біогазового обладнання та його налагодження з 2007 р В послужному списку Зорг Біогаз більше 65 біогазових станцій в 18 країнах. Персонал 25 осіб.

Автор | 2016-02-25T20:50:17+00:00 Лютий 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.