Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

івне розраховує отримати від Європейського інвестиційного банку на підвищення енергоефективності комунальних закладів та установ кредит у розмірі 5,5 млн євро.

Дозвіл на участь у спільному з ЄІБ проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, загальна вартість якого становить 400 млн. євро, отримав виконавчий комітет Рівненської міської ради, передає Телеканал Рівне.

Передбачається, що гроші будуть спрямовані на впровадження енергозберігаючих заходів в загальноосвітніх, спортивних, музичних школах, медичних установах та дошкільних закладах обласного центру. Згідно з попередніми підрахунками, середній термін окупності енергозберігаючих заходів, які можуть бути впроваджені у 30-40 комунальних об’єктах, становить 4-12 років.

Реалізація проекту дозволить зменшити видатки з міського бюджету на оплату енергоносіїв бюджетних установ, знизити споживання природного газу та електричної енергії, зберегти комунальне майно, а також створити комфортні умови для перебування мешканців міста у комунальних закладах.

Leave a Reply