Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

івне розраховує отримати від Європейського інвестиційного банку на підвищення енергоефективності комунальних закладів та установ кредит у розмірі 5,5 млн євро.

Дозвіл на участь у спільному з ЄІБ проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, загальна вартість якого становить 400 млн. євро, отримав виконавчий комітет Рівненської міської ради, передає Телеканал Рівне.

Передбачається, що гроші будуть спрямовані на впровадження енергозберігаючих заходів в загальноосвітніх, спортивних, музичних школах, медичних установах та дошкільних закладах обласного центру. Згідно з попередніми підрахунками, середній термін окупності енергозберігаючих заходів, які можуть бути впроваджені у 30-40 комунальних об’єктах, становить 4-12 років.

Реалізація проекту дозволить зменшити видатки з міського бюджету на оплату енергоносіїв бюджетних установ, знизити споживання природного газу та електричної енергії, зберегти комунальне майно, а також створити комфортні умови для перебування мешканців міста у комунальних закладах.

Автор | 2016-07-03T14:32:35+00:00 Липень 3rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.