Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

Рівне отримає від Європейського інвестиційного банку на енергозберігаючі заходи 5,5 млн євро

івне розраховує отримати від Європейського інвестиційного банку на підвищення енергоефективності комунальних закладів та установ кредит у розмірі 5,5 млн євро.

Дозвіл на участь у спільному з ЄІБ проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, загальна вартість якого становить 400 млн. євро, отримав виконавчий комітет Рівненської міської ради, передає Телеканал Рівне.

Передбачається, що гроші будуть спрямовані на впровадження енергозберігаючих заходів в загальноосвітніх, спортивних, музичних школах, медичних установах та дошкільних закладах обласного центру. Згідно з попередніми підрахунками, середній термін окупності енергозберігаючих заходів, які можуть бути впроваджені у 30-40 комунальних об’єктах, становить 4-12 років.

Реалізація проекту дозволить зменшити видатки з міського бюджету на оплату енергоносіїв бюджетних установ, знизити споживання природного газу та електричної енергії, зберегти комунальне майно, а також створити комфортні умови для перебування мешканців міста у комунальних закладах.

Автор | 2016-07-03T14:32:35+00:00 Липень 3rd, 2016|Новини|