Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

Ухвалення законів з реформування енергетичної сфери дасть змогу Європейському Союзу і Європейській Комісії надати Україні транш у розмірі €600 млн.

Про це заявив заступник голови Європейської Комісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович в ході зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм, передає Інтерфакс-Україна.

«І європейські інституції, і Міжнародний валютний фонд чекають на ухвалення двох дуже важливих законопроектів в Україні – про Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) і про ринок електроенергії, – сказав він. – Я дуже радий, що це буде зроблено найближчими тижнями».

Марош Шефчович також висловив сподівання, що Комітети Верховної Ради співпрацюватимуть у підготовці рішень, спрямованих на енергозбереження, реформування енергетичного сектора та підвищення енергоефективності.

«Єврокомісія готова надати технічну і фінансову допомогу для того, щоб громадяни України змогли отримати переваги від зменшення рахунків за теплову і електричну енергію та підвищили комфортність проживання у своїх оселях”, – підкреслив заступник голови ЄК.

Автор | 2016-09-11T15:34:54+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.