Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

Ухвалення законів з реформування енергетичної сфери дасть змогу Європейському Союзу і Європейській Комісії надати Україні транш у розмірі €600 млн.

Про це заявив заступник голови Європейської Комісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович в ході зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм, передає Інтерфакс-Україна.

«І європейські інституції, і Міжнародний валютний фонд чекають на ухвалення двох дуже важливих законопроектів в Україні – про Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) і про ринок електроенергії, – сказав він. – Я дуже радий, що це буде зроблено найближчими тижнями».

Марош Шефчович також висловив сподівання, що Комітети Верховної Ради співпрацюватимуть у підготовці рішень, спрямованих на енергозбереження, реформування енергетичного сектора та підвищення енергоефективності.

«Єврокомісія готова надати технічну і фінансову допомогу для того, щоб громадяни України змогли отримати переваги від зменшення рахунків за теплову і електричну енергію та підвищили комфортність проживання у своїх оселях”, – підкреслив заступник голови ЄК.

Автор | 2016-09-11T15:34:54+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|