Реформування енергетики України відкриє шлях €600 млн макрофінансової допомоги від ЄС і ЄК

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...

Ухвалення законів з реформування енергетичної сфери дасть змогу Європейському Союзу і Європейській Комісії надати Україні транш у розмірі €600 млн.

Про це заявив заступник голови Європейської Комісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович в ході зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм, передає Інтерфакс-Україна.

«І європейські інституції, і Міжнародний валютний фонд чекають на ухвалення двох дуже важливих законопроектів в Україні – про Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) і про ринок електроенергії, – сказав він. – Я дуже радий, що це буде зроблено найближчими тижнями».

Марош Шефчович також висловив сподівання, що Комітети Верховної Ради співпрацюватимуть у підготовці рішень, спрямованих на енергозбереження, реформування енергетичного сектора та підвищення енергоефективності.

«Єврокомісія готова надати технічну і фінансову допомогу для того, щоб громадяни України змогли отримати переваги від зменшення рахунків за теплову і електричну енергію та підвищили комфортність проживання у своїх оселях”, – підкреслив заступник голови ЄК.

Leave a Reply