Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Переробка відходів в США стає бізнесом

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Переробка відходів в США стає бізнесом

Переробка відходів в США стає бізнесом

Все більше число підрядників в США займаються утилізацією або повторним використанням будівельних матеріалів.

Сьогодні вже близько 90% будівельних матеріалів, в тому числі метал, бетон, дерево і скло можуть бути тим чи іншим чином використані для повторного використання в інших будівельних проектах.

На рівні штату в Каліфорнії і Массачусетсі вже узаконено повторне використання будівельних матеріалів. Остін, штат Техас, оголосив недавно, що будівництво споруд площею більше 500 квадратних метрів вимагає утилізації не менше половини відходів, що утворюються. У штаті Арізона вже є фірми, які повністю займаються тим, що дають друге життя будівельним відходам.

У вересні 2015 року було опубліковано дослідження Єльського університету, згідно з яким 12,8% відходів на звалищах мають будівельне походження.

Джерело: green-city.su

Автор | 2016-03-05T00:16:38+00:00 Березень 4th, 2016|Новини|