Переробка відходів в США стає бізнесом

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Переробка відходів в США стає бізнесом

Переробка відходів в США стає бізнесом

Все більше число підрядників в США займаються утилізацією або повторним використанням будівельних матеріалів.

Сьогодні вже близько 90% будівельних матеріалів, в тому числі метал, бетон, дерево і скло можуть бути тим чи іншим чином використані для повторного використання в інших будівельних проектах.

На рівні штату в Каліфорнії і Массачусетсі вже узаконено повторне використання будівельних матеріалів. Остін, штат Техас, оголосив недавно, що будівництво споруд площею більше 500 квадратних метрів вимагає утилізації не менше половини відходів, що утворюються. У штаті Арізона вже є фірми, які повністю займаються тим, що дають друге життя будівельним відходам.

У вересні 2015 року було опубліковано дослідження Єльського університету, згідно з яким 12,8% відходів на звалищах мають будівельне походження.

Джерело: green-city.su

Автор | 2016-03-05T00:16:38+00:00 Березень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.