Реалізація проекту Chornobyl Solar дозволить Україні виробляти 1,5 ТВтч сонячної енергії в рік

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Реалізація проекту Chornobyl Solar дозволить Україні виробляти 1,5 ТВтч сонячної енергії в рік

Реалізація проекту Chornobyl Solar дозволить Україні виробляти 1,5 ТВтч сонячної енергії в рік

Центр сонячної енергетики, який збираються побудувати в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, здатний виробляти 1,5 ТВтч електроенергії в рік, що може щорічно приносити Україні до 130 млн євро. Саме таку оцінку наводять у своєму інвестиційному проекті Chornobyl Solar Державне агентство України з управління зоною відчуження і Чорнобильський інститут досліджень і розвитку.

Будувати сонячні станції планується на площі 2,5 тисячі гектар в південній частині десятикілометровій зони відчуження ЧАЕС. Ділянки, на яких пропонується розмістити сонячні панелі, розташовані поблизу існуючих ліній електропередач, що має суттєво знизити необхідні вкладення в інфраструктуру. До цих лініях вже зараз можна підключити панелі сумарною потужністю 200 МВт, а після реконструкції і розширення мережі електропередач потужність можна збільшити до 1,2 ГВт. Всього проект розбитий на чотири стадії реалізації.

Нагадаємо, що на даний момент Україна шукає інвесторів для розвитку сонячної енергетики в межах зони відчуження ЧАЕС площею більше 2500 квадратних кілометрів, непридатною для інших видів діяльності з-за постійного радіаційного фону.

«Чорнобиль має величезний потенціал для бізнесу, пов’язаний з поновлюваними джерелами енергії. У нас вже є лінії електропередач високої напруги, які раніше використовувалися для атомних станцій, дешева земля і безліч висококваліфікованих фахівців, навчених для роботи на електростанціях», – зазначав міністр екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

За словами Семерака, інтерес до створення чорнобильського комплексу сонячних електростанцій вже проявили дві інвестиційні компанії з США і Канади. Уже до кінця року українські інженери планували встановити сонячних панелей на 4 МВт, а початкові плани по виходу на 1 ГВт потужності можуть коштувати українському урядові близько $1,1 млрд.

Автор | 2016-09-11T15:48:59+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.