Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Реалізація проекту Chornobyl Solar дозволить Україні виробляти 1,5 ТВтч сонячної енергії в рік

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Реалізація проекту Chornobyl Solar дозволить Україні виробляти 1,5 ТВтч сонячної енергії в рік

Реалізація проекту Chornobyl Solar дозволить Україні виробляти 1,5 ТВтч сонячної енергії в рік

Центр сонячної енергетики, який збираються побудувати в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, здатний виробляти 1,5 ТВтч електроенергії в рік, що може щорічно приносити Україні до 130 млн євро. Саме таку оцінку наводять у своєму інвестиційному проекті Chornobyl Solar Державне агентство України з управління зоною відчуження і Чорнобильський інститут досліджень і розвитку.

Будувати сонячні станції планується на площі 2,5 тисячі гектар в південній частині десятикілометровій зони відчуження ЧАЕС. Ділянки, на яких пропонується розмістити сонячні панелі, розташовані поблизу існуючих ліній електропередач, що має суттєво знизити необхідні вкладення в інфраструктуру. До цих лініях вже зараз можна підключити панелі сумарною потужністю 200 МВт, а після реконструкції і розширення мережі електропередач потужність можна збільшити до 1,2 ГВт. Всього проект розбитий на чотири стадії реалізації.

Нагадаємо, що на даний момент Україна шукає інвесторів для розвитку сонячної енергетики в межах зони відчуження ЧАЕС площею більше 2500 квадратних кілометрів, непридатною для інших видів діяльності з-за постійного радіаційного фону.

«Чорнобиль має величезний потенціал для бізнесу, пов’язаний з поновлюваними джерелами енергії. У нас вже є лінії електропередач високої напруги, які раніше використовувалися для атомних станцій, дешева земля і безліч висококваліфікованих фахівців, навчених для роботи на електростанціях», – зазначав міністр екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

За словами Семерака, інтерес до створення чорнобильського комплексу сонячних електростанцій вже проявили дві інвестиційні компанії з США і Канади. Уже до кінця року українські інженери планували встановити сонячних панелей на 4 МВт, а початкові плани по виходу на 1 ГВт потужності можуть коштувати українському урядові близько $1,1 млрд.

Автор | 2016-09-11T15:48:59+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|