Район на Вінниччині віддав під сонячні електростанції 30 га

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Район на Вінниччині віддав під сонячні електростанції 30 га

Район на Вінниччині віддав під сонячні електростанції 30 га

У Барському районі на Вінничині встановили три сонячні електростанції на 30 гектарах непристосованої для сільськогосподарського виробництва та будівництва землі.

Як зазначив голова районної державної адміністрації міста Бар Володимир Саволюк, територія, на якій раніше росли чагарники, тепер приносить прибуток.

«На початку року до мене звернулися інвестори – захотіли встановити сонячні батареї, аби отримувати екологічно чисту енергію, – згадує чиновник. – Ідея сподобалась, поспілкувався із сільськими головами району – і після громадських слухань звели першу невеличку сонячну станцію у селі Войнашівка, а потім ще дві СЕС».

Підприємство, яке встановлює сонячні батареї, сплачуватиме щороку у районний бюджет десять тисяч гривень орендної плати за гектар, наголошує Володимир Саволюк, додаючи, що через три роки умови контракту переглянуть і орендну плату збільшать.

«Знижок на електроенергію жителі не мають, однак підприємство продає екологічно чисту електроенергію “Обленерго” за досить низькими цінами, – пояснює голова районної держадміністрації. – До того ж під час будівництва близько 500 жителів прилеглих сіл і міст отримали роботу, зараз на постійній основі кожну СЕС обслуговує близько 15 працівників».

Цьогоріч три сонячні електростанції були побудовані у Барському районі завдяки спільним зусиллям місцевої влади Вінниччини, інвесторам та генпідрядній компанії “Подільський Енергоконсалтинг” (KNESS).

За словами Володимира Саволюка, до весни у Барському районі мають намір збудувати сонячну електростанцію поблизу Копайгорода.

Автор | 2017-01-08T18:07:20+00:00 Грудень 28th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.