Сонячні електростанції на північному заході України – вигідні!

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні електростанції на північному заході України – вигідні!

Сонячні електростанції на північному заході України – вигідні!

Сонце, зірка, що дає необхідну для життя на планеті Земля енергію, дозволяє переробляти цю енергію в електрику, таке необхідне на сьогоднішній момент людству. І це можна робити не тільки в жарких південних країнах, де енергія сонця максимальна, але і в помірному європейському кліматі.

Ми писали про жителя Миколаєва, який заробляє гроші за допомогою своєї приватної сонячної електростанції. Але Миколаїв – це південь України. А як же йдуть справи в інших областях України?

Житель Луцька (Волинська область, Північний-Захід України) Віталій Урбанович живе з сонячною електростанцією потужністю 10 кВт з січня 2014 року. Також в господарстві є гібридний інвертор, що дозволяє закачувати електроенергію в мережу і заряджати акумуляторну батарею для використання її в непередбачених ситуаціях.

Звичайно ж, найбільш ефективна система влітку, коли багато сонячних днів – говорить Віталій, за професією – інженер-механік. За літні місяці іноді вдавалося продати державі електроенергії на 9300 гривень (приблизно 400 доларів). В осінні і зимові місяці вироблення падає. Наприклад, за дощовий листопад 2015 го вдалося віддати в мережу електроенергії тільки на 3042 гривні (131 долар). Але Віталій не засмучується – тепер, коли «зелений тариф» прив’язали до курсу євро, він отримує за кіловат навіть більше, ніж після останнього підвищення (з 3,89 грн / кВт до 8,57грн / кВт).

У планах у Віталія – облаштування сонячними панелями будинку, де раніше жила бабуся, установка теплового насоса і покупка нового сонячного колектора, а також удосконалення діючої системи (димохід затінює кілька панелей, чому ККД електростанції знижується). Діюча електростанція обійшлася інженеру в 12 тисяч євро і окупити він планує її при нинішньому тарифі менш, ніж за п’ять років. А договір з Обленерго Віталій уклав до 2030 року, так що додатковий заробіток йому забезпечений ще на 14 років.

За матеріалами lutsk.rayon.in.ua

Автор | 2016-07-15T15:33:11+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.