Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячні електростанції на північному заході України – вигідні!

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні електростанції на північному заході України – вигідні!

Сонячні електростанції на північному заході України – вигідні!

Сонце, зірка, що дає необхідну для життя на планеті Земля енергію, дозволяє переробляти цю енергію в електрику, таке необхідне на сьогоднішній момент людству. І це можна робити не тільки в жарких південних країнах, де енергія сонця максимальна, але і в помірному європейському кліматі.

Ми писали про жителя Миколаєва, який заробляє гроші за допомогою своєї приватної сонячної електростанції. Але Миколаїв – це південь України. А як же йдуть справи в інших областях України?

Житель Луцька (Волинська область, Північний-Захід України) Віталій Урбанович живе з сонячною електростанцією потужністю 10 кВт з січня 2014 року. Також в господарстві є гібридний інвертор, що дозволяє закачувати електроенергію в мережу і заряджати акумуляторну батарею для використання її в непередбачених ситуаціях.

Звичайно ж, найбільш ефективна система влітку, коли багато сонячних днів – говорить Віталій, за професією – інженер-механік. За літні місяці іноді вдавалося продати державі електроенергії на 9300 гривень (приблизно 400 доларів). В осінні і зимові місяці вироблення падає. Наприклад, за дощовий листопад 2015 го вдалося віддати в мережу електроенергії тільки на 3042 гривні (131 долар). Але Віталій не засмучується – тепер, коли «зелений тариф» прив’язали до курсу євро, він отримує за кіловат навіть більше, ніж після останнього підвищення (з 3,89 грн / кВт до 8,57грн / кВт).

У планах у Віталія – облаштування сонячними панелями будинку, де раніше жила бабуся, установка теплового насоса і покупка нового сонячного колектора, а також удосконалення діючої системи (димохід затінює кілька панелей, чому ККД електростанції знижується). Діюча електростанція обійшлася інженеру в 12 тисяч євро і окупити він планує її при нинішньому тарифі менш, ніж за п’ять років. А договір з Обленерго Віталій уклав до 2030 року, так що додатковий заробіток йому забезпечений ще на 14 років.

За матеріалами lutsk.rayon.in.ua

Автор | 2016-07-15T15:33:11+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|