Компанії починають продавати сонячні панелі замість скла

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанії починають продавати сонячні панелі замість скла

Компанії починають продавати сонячні панелі замість скла

Сонячна енергія з року в рік виборює місце в ряду поновлюваних джерел енергії. Вчорашні дослідження впроваджуються у виробництво і стають загальнодоступними. Дві компанії пропонують вікна з сонячними панелями замість звичайного скла.

“У сучасному виробництві 80% скла йде на вікна, і всього 2 відсотка – на сонячні панелі”, – говорить Суви Шарма, глава однієї з цих компаній – Solaria.

Компанія Суви Шарма пропонує скло з панелями у вигляді сендвічів – між двома шарами скла розташовується шар фотовольтаїчного осередку товщиною 2,5 міліметра, який неможливо побачити неозброєним оком.

Приємним бонусом є те, що панелі відбирають частину сонячної енергії, і будівля в цілому менше нагрівається, що важливо для країн з жарким кліматом.

Solaria продає вікна для будинків, що знаходяться на стадії будівництва. Електропроводка монтується в рамі вікна, вихідні контакти зв’язуються всередині стін з центральним інвертором, який перетворює постійний струм в змінний. Коштують такі вікна в середньому на 50% дорожче звичайних.

Інший виробник SolarWindow Technologies пропонує замінювати вже наявні вікна. В даному випадку застосовуються фотовольтаїчні панелі на основі органічної плівки. Точної інформації про конкретні матеріали немає, презентація відбудеться через місяць. Відомо, що плівкова технологія дозволяє легко і швидко замінити скло в рамах.

У SolarWindow Technologies говорять, що міняти стару проводку на нову в будинках не доведеться. Разом з вікнами компанія постачає невеликі DC-AC інвертори.

Глава SolarWindow Technologies Джон Конклін каже, що в залежності від того, скільки вікон будівлі направлено на південь, технологія здатна забезпечити до третини його потреби в електриці.

Раніше повідомлялося, що дослідники з університету Мічігану зуміли виготовити повністю прозорий матеріал, який перетворює сонячне світло в електроенергію. У порівнянні з попередніми матеріалами, цей не відрізняється ззовні від звичайного скла. Проте, такі панелі не здатні змагатися зі звичайними сонячними панелями по ефективності, так як їм потрібно пропускати частину світла.

У SolarWindow не назвали точних цифр ефективності панелей. Конклін каже, що вони нижче, ніж у стандартних сонячних панелей.

Автор | 2016-02-29T00:06:54+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.