Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Компанії починають продавати сонячні панелі замість скла

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанії починають продавати сонячні панелі замість скла

Компанії починають продавати сонячні панелі замість скла

Сонячна енергія з року в рік виборює місце в ряду поновлюваних джерел енергії. Вчорашні дослідження впроваджуються у виробництво і стають загальнодоступними. Дві компанії пропонують вікна з сонячними панелями замість звичайного скла.

“У сучасному виробництві 80% скла йде на вікна, і всього 2 відсотка – на сонячні панелі”, – говорить Суви Шарма, глава однієї з цих компаній – Solaria.

Компанія Суви Шарма пропонує скло з панелями у вигляді сендвічів – між двома шарами скла розташовується шар фотовольтаїчного осередку товщиною 2,5 міліметра, який неможливо побачити неозброєним оком.

Приємним бонусом є те, що панелі відбирають частину сонячної енергії, і будівля в цілому менше нагрівається, що важливо для країн з жарким кліматом.

Solaria продає вікна для будинків, що знаходяться на стадії будівництва. Електропроводка монтується в рамі вікна, вихідні контакти зв’язуються всередині стін з центральним інвертором, який перетворює постійний струм в змінний. Коштують такі вікна в середньому на 50% дорожче звичайних.

Інший виробник SolarWindow Technologies пропонує замінювати вже наявні вікна. В даному випадку застосовуються фотовольтаїчні панелі на основі органічної плівки. Точної інформації про конкретні матеріали немає, презентація відбудеться через місяць. Відомо, що плівкова технологія дозволяє легко і швидко замінити скло в рамах.

У SolarWindow Technologies говорять, що міняти стару проводку на нову в будинках не доведеться. Разом з вікнами компанія постачає невеликі DC-AC інвертори.

Глава SolarWindow Technologies Джон Конклін каже, що в залежності від того, скільки вікон будівлі направлено на південь, технологія здатна забезпечити до третини його потреби в електриці.

Раніше повідомлялося, що дослідники з університету Мічігану зуміли виготовити повністю прозорий матеріал, який перетворює сонячне світло в електроенергію. У порівнянні з попередніми матеріалами, цей не відрізняється ззовні від звичайного скла. Проте, такі панелі не здатні змагатися зі звичайними сонячними панелями по ефективності, так як їм потрібно пропускати частину світла.

У SolarWindow не назвали точних цифр ефективності панелей. Конклін каже, що вони нижче, ніж у стандартних сонячних панелей.

Автор | 2016-02-29T00:06:54+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|