Проект Google «Сонячний дах» охопив 43 млн. дахів у більшості штатів США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Проект Google «Сонячний дах» охопив 43 млн. дахів у більшості штатів США

Проект Google «Сонячний дах» охопив 43 млн. дахів у більшості штатів США

Минулого року технічний гігант Google представив проект «Сонячний дах», який дозволяє домовласникам визначити, чи підходить їхній будинок для встановлення сонячних батарей. Користувачі можуть також скористатися послугою, щоб зв’язатися з місцевими постачальниками сонячних панелей. Цей проект Google спочатку був запущений всього у трьох містах, а минулого місяця став доступним вже у 42 штатах Америки, потенційно охоплюючи аж 43 мільйони дахів, пише Іnhabitat.

Проект «Сонячний дах» працює в тандемі з Google Earth, використовуючи наявні аерофотознімки компанії. Сервіс пропонує оцінити заощадження від встановлення панелей, враховуючи місце розташування оселі, погодні умови, затіненість тощо. Користувачі можуть отримати ще більш точну оцінку шляхом введення інформації про рахунки за комунальні послуги. Дахи, де найвигідніше встановлювати сонячні панелі, сервіс позначає жовтим кольором.

За словами Google, в той час як тисячі людей використовують сервіс щомісяця, вони все ще працюють над розширенням поінформованості, щоб більше домовласників знали про вільний пошук. Бізнес-лідер розвитку проекту «Сонячний дах» Ніколь Ломбардо сказав:

«Google знаходиться в процесі надання загального вільного доступу до інформації. Таким чином, реалізуючи ідеї, які у нас є, і шукаючи нові варіанти їх втілення, можна пришвидшити перехід до відновлюваних джерел енергії тут, в США».

«Сонячні» компанії платять Google, щоб бути частиною платформи, пропонуючи свою ціну панелей. Спершу проект було запущено лише у Сан-Франциско, Бостоні та Фресно, але тепер він працює в більшій частині США. До проекту «Сонячний дах» поки що не залучені Гаваї, Аляска, Айдахо, Техас, Південна Дакота, Міссісіпі, Теннессі, Род-Айленд, або округ Колумбія. Проте, Google говорить, що це тільки питання часу, перш ніж проект пошириться і в ці регіони.

Автор | 2016-06-04T18:37:07+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.