Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Проект Google «Сонячний дах» охопив 43 млн. дахів у більшості штатів США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Проект Google «Сонячний дах» охопив 43 млн. дахів у більшості штатів США

Проект Google «Сонячний дах» охопив 43 млн. дахів у більшості штатів США

Минулого року технічний гігант Google представив проект «Сонячний дах», який дозволяє домовласникам визначити, чи підходить їхній будинок для встановлення сонячних батарей. Користувачі можуть також скористатися послугою, щоб зв’язатися з місцевими постачальниками сонячних панелей. Цей проект Google спочатку був запущений всього у трьох містах, а минулого місяця став доступним вже у 42 штатах Америки, потенційно охоплюючи аж 43 мільйони дахів, пише Іnhabitat.

Проект «Сонячний дах» працює в тандемі з Google Earth, використовуючи наявні аерофотознімки компанії. Сервіс пропонує оцінити заощадження від встановлення панелей, враховуючи місце розташування оселі, погодні умови, затіненість тощо. Користувачі можуть отримати ще більш точну оцінку шляхом введення інформації про рахунки за комунальні послуги. Дахи, де найвигідніше встановлювати сонячні панелі, сервіс позначає жовтим кольором.

За словами Google, в той час як тисячі людей використовують сервіс щомісяця, вони все ще працюють над розширенням поінформованості, щоб більше домовласників знали про вільний пошук. Бізнес-лідер розвитку проекту «Сонячний дах» Ніколь Ломбардо сказав:

«Google знаходиться в процесі надання загального вільного доступу до інформації. Таким чином, реалізуючи ідеї, які у нас є, і шукаючи нові варіанти їх втілення, можна пришвидшити перехід до відновлюваних джерел енергії тут, в США».

«Сонячні» компанії платять Google, щоб бути частиною платформи, пропонуючи свою ціну панелей. Спершу проект було запущено лише у Сан-Франциско, Бостоні та Фресно, але тепер він працює в більшій частині США. До проекту «Сонячний дах» поки що не залучені Гаваї, Аляска, Айдахо, Техас, Південна Дакота, Міссісіпі, Теннессі, Род-Айленд, або округ Колумбія. Проте, Google говорить, що це тільки питання часу, перш ніж проект пошириться і в ці регіони.

Автор | 2016-06-04T18:37:07+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|