Президент України підписав Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Президент України підписав Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

Президент України підписав Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

Президент України підписав та повернув до Верховної Ради України для офіційного оприлюднення Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 22.09.2016 № 1540-VIII. Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім частини першої статті 11, статті 13 цього Закону, які наберуть чинності з 1 січня наступного року.

Законодавче врегулювання порядку створення та ліквідації незалежного національного Регулятора у сфері енергетики та комунальних послуг, його повноважень, посилення незалежності і професійності було довгоочікуваним кроком по забезпеченню інституційної спроможності та незалежності Регулятора, а також є необхідним і обов’язковим кроком України, як сторони Договору про Енергетичне Співробітництво, відповідно до Третього енергетичного пакету ЄС.

Протягом 16 років до Верховної Ради України вносилися різні законопроекти з питання створення та діяльності регулятора у сфері енергетики, але з різних причин жоден з них не був прийнятий Парламентом.

Прийнятий закон повністю враховує положення Директив Європейського Парламенту та Ради від 13.07.2009 «Про спільні правила внутрішнього ринку електроенергії» (№ 2009/72/ЄС) і «Про спільні правила внутрішнього ринку природного газу» (№ 2009/73/ЄС), а також кращий міжнародний досвід щодо забезпечення незалежності та професійності національного регулятора і був підтриманий Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та Світовим Банком.

Найближчим часом Комісія оголосить план імплементації прийнятого Закону, про що буде повідомлено додатково.

Джерело: bіоwаtt.соm.uа

Автор | 2016-11-30T16:52:45+00:00 Листопад 18th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.