Президент України доручив забезпечити приєднання України до IRENA

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Президент України доручив забезпечити приєднання України до IRENA

Президент України доручив забезпечити приєднання України до IRENA

Президент Петро Порошенко доручив забезпечити подачу заявки про приєднання України до Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA).

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

«Визнати за доцільне приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)», – йдеться в документі.

Так, Порошенко доручив голові Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергію Савчуку забезпечити подання в установленому порядку заявки про членство України в Міжнародному агентстві з поновлюваних джерел енергії.

У зв’язку з цим Кабмін повинен передбачити сплату членських внесків України до бюджету Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії в межах бюджетних призначень, передбачених Держагентством з енергоефективності та енергозбереження.

Автор | 2016-05-23T20:23:22+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.