В Україну вперше з офіційним візитом приїжджає Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF)

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україну вперше з офіційним візитом приїжджає Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF)

В Україну вперше з офіційним візитом приїжджає Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF)

В рамках просвітницьких проектів Асоціації відновлюваної енергетики «Альтернатива» вперше в Україну приїжджає всесвітньо визнаний експерт галузі – Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF), Президент Європейської Ради відновлюваної енергетики (EREC, Brussel) Райнер Хінрікс-Ральвес.

Роль Райнера у розвитку відновлюваних джерел енергії переоцінити важко. Будучи ініціатором створення і керівником безлічі організацій та об’єднань галузі, саме він став представником гравців ринку в органах влади Європейського Союзу. Вже в 2013 році світ побачила книга Райнера Хінрікса-Ральвеса “Сталі енергетичні політики для Європи: в прагненні до 100% частки відновлювальних джерел енергії”. Автор відстоює ідеї балансу і розумного переходу на поновлювані джерела енергії, відзначаючи, що останні «позитивно впливають на енергетичну безпеку країн, які розвивають ВДЕ, зменшують залежність від імпорту, створюють робочі місця, сприяють скороченню викидів парникових газів і є єдиним шляхом сталого розвитку суспільства» .

Останні роки стали рекордними для поновлюваних джерел енергії. В енергетичному секторі на початок 2012 року сонячні батареї в ЄС склали близько половини, а вітряні електростанції – більше 20% нових встановлених потужностей. Прийнята ще в 2007 р в ЄС розгорнута програма в галузі захисту клімату, розвитку енергопостачання та альтернативних джерел енергії, що отримала назву «План 20-20-20», передбачає скорочення до 2020 р викидів парникових газів на 20% до рівня 1999 , на стільки ж відсотків має зрости в енергобалансі частка біопалива та поновлюваних джерел енергії, а енергоспоживання, навпаки, – на 20% скоротиться. ЄС розглядає цей проект як свого роду зразок для всього світу. Україна теж демонструє позитивну динаміку, увійшовши до ТОР-30 країн світу за привабливістю інвестування в галузь (рейтинг Ernst & Young) і приєднавшись до Європейського Енергетичного Співтовариства.

Автор | 2016-01-29T19:36:07+00:00 Жовтень 9th, 2013|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.