Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Україну вперше з офіційним візитом приїжджає Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF)

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україну вперше з офіційним візитом приїжджає Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF)

В Україну вперше з офіційним візитом приїжджає Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF)

В рамках просвітницьких проектів Асоціації відновлюваної енергетики «Альтернатива» вперше в Україну приїжджає всесвітньо визнаний експерт галузі – Президент Європейського Союзу відновлюваної енергетики (EREF), Президент Європейської Ради відновлюваної енергетики (EREC, Brussel) Райнер Хінрікс-Ральвес.

Роль Райнера у розвитку відновлюваних джерел енергії переоцінити важко. Будучи ініціатором створення і керівником безлічі організацій та об’єднань галузі, саме він став представником гравців ринку в органах влади Європейського Союзу. Вже в 2013 році світ побачила книга Райнера Хінрікса-Ральвеса “Сталі енергетичні політики для Європи: в прагненні до 100% частки відновлювальних джерел енергії”. Автор відстоює ідеї балансу і розумного переходу на поновлювані джерела енергії, відзначаючи, що останні «позитивно впливають на енергетичну безпеку країн, які розвивають ВДЕ, зменшують залежність від імпорту, створюють робочі місця, сприяють скороченню викидів парникових газів і є єдиним шляхом сталого розвитку суспільства» .

Останні роки стали рекордними для поновлюваних джерел енергії. В енергетичному секторі на початок 2012 року сонячні батареї в ЄС склали близько половини, а вітряні електростанції – більше 20% нових встановлених потужностей. Прийнята ще в 2007 р в ЄС розгорнута програма в галузі захисту клімату, розвитку енергопостачання та альтернативних джерел енергії, що отримала назву «План 20-20-20», передбачає скорочення до 2020 р викидів парникових газів на 20% до рівня 1999 , на стільки ж відсотків має зрости в енергобалансі частка біопалива та поновлюваних джерел енергії, а енергоспоживання, навпаки, – на 20% скоротиться. ЄС розглядає цей проект як свого роду зразок для всього світу. Україна теж демонструє позитивну динаміку, увійшовши до ТОР-30 країн світу за привабливістю інвестування в галузь (рейтинг Ernst & Young) і приєднавшись до Європейського Енергетичного Співтовариства.

Автор | 2016-01-29T19:36:07+00:00 Жовтень 9th, 2013|Новини|