Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Президент схвалив стимулювання виробництва альтернативної електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Президент схвалив стимулювання виробництва альтернативної електроенергії

Президент схвалив стимулювання виробництва альтернативної електроенергії

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін у деякі закони України про забезпечення конкурентних умов вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії».

Раніше Рада підтримала стимулювання виробництва альтернативної електроенергії.

Як повідомляє прес-служба глави держави, законом вводяться механізми стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії.

Зокрема, уточнюється обов’язок оптового ринку електричної енергії України з купівлі у суб’єктів господарювання, яким встановлено «зелений» тариф, та здійснення повної оплати вартості електричної енергії, виробленої на об’єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії за «зеленим» тарифом, з урахуванням надбавки до «зеленого» тарифу».

Цим законом побутовому споживачеві надається право на встановлення у своєму приватному домогосподарстві генерувальної установки, призначеної для вироблення електричної енергії з енергії сонячного випромінювання та/або енергії вітру, величина встановленої потужності якої не перевищує 30 кВт, але не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією.

Уточнюється, що «зелений» тариф на електричну енергію, вироблену генерувальними установками приватних домогосподарств, встановлюється єдиний для кожного виду альтернативного джерела енергії.

Крім того, скасовується використання тарифного коефіцієнта, що застосовується для пікового періоду часу (для трьохзонної тарифної класифікації), при формуванні «зеленого» тарифу для суб’єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання, геотермальної енергії для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання, енергії вітру, для суб’єктів господарювання, які експлуатують мікро-, міні-, або малі гідроелектростанції.

Вводяться коефіцієнти «зеленого» тарифу для електроенергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики, які вмонтовані на дахах та/або фасадах будинків, будівель та споруд без обмеження величини встановленої потужності; для електроенергії, виробленої з енергії вітру об’єктами електроенергетики приватних домогосподарств, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт; для електроенергії, виробленої з геотермальної енергії.

Диверсифікуються коефіцієнти «зеленого» тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії для об’єктів або його черг/пускових комплексів, які будуть введені в експлуатацію в найближчі 4 роки. Крім того, в 1,8 разу збільшуються чинні коефіцієнти «зеленого» тарифу для електроенергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії для об’єктів або його черг/пускових комплексів, введених в експлуатацію по 31.03.2013 включно і з 01.04.2013 по 31.12.2014.

До 1 січня 2017 року для суб’єктів господарювання, що виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання наземними об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких перевищує 10 МВт, які були введені в експлуатацію до 1 липня 2015 року, установлюються окремі коефіцієнти «зеленого» тарифу.

4 червня Верховна Рада ухвалила в першому читанні і в цілому Закон «Про внесення змін у деякі закони України про забезпечення конкурентних умов вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії».

Законом вносяться зміни до законів «Про альтернативні види палива», «Про електроенергетику» та «Про засади функціонування ринку електричної енергії України».

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-01-29T19:53:31+00:00 Липень 14th, 2015|Новини|