Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Потужність сонячних електростанцій Китаю перевищила 50 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Потужність сонячних електростанцій Китаю перевищила 50 ГВт

Потужність сонячних електростанцій Китаю перевищила 50 ГВт

Сукупність сонячних потужностей Китаю перевищила 50 ГВт. Національна енергетична адміністрація країни показала, що в першому кварталі додалося ще 7,14 ГВт.

Згідно з даними, опублікованими Національною енергетичною адміністрацією Китаю, зі зростанням потужностей об’єктів сонячної генерації в першому кварталі 2016 року на 7,14 ГВт, сукупні сонячні потужності сягнули 50,3 ГВт – до 52%. В цілому наземні сонячні електростанції Китаю складають 43,29 ГВт, а решта 7.03 ГВт – сонячні панелі.

Північні, східні, центральні та південні регіони Китаю додали більше 1 ГВт нових потужностей, встановивши відповідно 1,5 ГВт, 1,31 ГВт, 1,3 ГВт і 1,04 ГВт.

Для порівняння: в Україні потужності СЕС, які працюють за зеленим тарифом становлять 893 МВт або 0,89 ГВт.

Автор | 2016-05-01T19:39:26+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|