Потужність сонячних електростанцій Китаю перевищила 50 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Потужність сонячних електростанцій Китаю перевищила 50 ГВт

Потужність сонячних електростанцій Китаю перевищила 50 ГВт

Сукупність сонячних потужностей Китаю перевищила 50 ГВт. Національна енергетична адміністрація країни показала, що в першому кварталі додалося ще 7,14 ГВт.

Згідно з даними, опублікованими Національною енергетичною адміністрацією Китаю, зі зростанням потужностей об’єктів сонячної генерації в першому кварталі 2016 року на 7,14 ГВт, сукупні сонячні потужності сягнули 50,3 ГВт – до 52%. В цілому наземні сонячні електростанції Китаю складають 43,29 ГВт, а решта 7.03 ГВт – сонячні панелі.

Північні, східні, центральні та південні регіони Китаю додали більше 1 ГВт нових потужностей, встановивши відповідно 1,5 ГВт, 1,31 ГВт, 1,3 ГВт і 1,04 ГВт.

Для порівняння: в Україні потужності СЕС, які працюють за зеленим тарифом становлять 893 МВт або 0,89 ГВт.

Автор | 2016-05-01T19:39:26+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.