Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Потенціал розвитку сонячної енергетики в Україні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Потенціал розвитку сонячної енергетики в Україні

Потенціал розвитку сонячної енергетики в Україні

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

До 2020 р. частка поновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі України повинна скласти не менше 11%, ключову роль в досягненні цього показника повинна зіграти сонячна енергетика.

Такий прогноз розвитку галузі зробив в бесіді з IBCentre член Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Борис ЦИГАНЕНКО.

Також він зазначив, що сьогодні головним завданням НКРЕКУ є забезпечення ефективної роботу механізму «зелених тарифів» в Україні, стабільність якого є основою для зростання інвестицій в проекти відновлюваної енергетики.

«Сьогодні Україна по праву вважається одним з кращих ринків відновлюваної енергетики , тому державна політика в цьому сегменті повинна бути максимально конструктивною», – підкреслив член комісії.

Після скасування в червні 2015 р Україні вимоги «місцевої складової» для проектів відновлюваної енергетики, в галузі в другому півріччі намітилося істотне пожвавлення. Так за період вересень-грудень 2015 р Україні були введені в експлуатацію 3 нові великі електростанції.

Зокрема, компанія «Еко-Оптіма» (Львів) завершила в наприкінці 2015 р. будівництво другої черги сонячної електростанції “Самбір-2” (Львівська область), збільшивши потужність об’єкта з 1 МВт до 5 МВт. Постачальником сонячних модулів для українського проекту стала компанія Trina Solar. В цілому компанія «Еко-Оптіма» управляє сонячними електростанціями загальною потужністю 12 МВт.

Одним з лідируючих регіонів країни є Вінницька область, в якій були введені в експлуатацію нові потужності двох великих сонячних електростанцій.

Компанія «Енергоінвест» завершила будівництво нової черги електростанції в населеному пункті Цекинівка. Для цього проекту китайська компанія Jinko Solar поставила сонячні модулі потужністю 1,2 МВт. Загальна потужність станції, після введення в кінці грудня другої черги, склала 2,4 МВт.

Також в наприкінці 2015 року компанія Talesun поставила панелі для сонячної електростанції потужністю 3,88 МВт, яка належить українській компанії «Рендж Тростянець».

Після будівництва другої черги в кінці грудня загальна потужність даної станції становить 7,7 МВт. Загальна потужність станцій, що знаходяться у власності Rengy Development (головна компанія), становить більше 30 МВт.

З 2016 г.в Україні планується реалізувати один з унікальних проектів під назвою «Солар Парк Підгородне». Це – перша в Україні і СНД трекерна (трекер – поворотна система) сонячна електростанція з встановленою потужністю 2,7 МВт. Станція укомплектована трекерами виробництва компанії «Українські Системи Солар» в кількості 270 шт. Уже в квітні 2016 року відбудеться запуск в експлуатацію першої черги станції встановленою потужністю 1,65 МВт (165 трекерів).

За словами генерального менеджера Jinko Solar в Європі Френка Нієндорф , сьогодні український ринок сонячної енергетики знаходиться на підйомі, про що свідчать насамперед успіхи самої компанії.

«Один з наших найбільших проектів у Східній Європі насправді знаходиться в Україні. Це проект більш ніж на 20 МВт. Після того, як ринок в Україні знову почав рости під кінець року, в 3-м і 4-му кварталах 2015 року ми успішно закрили кілька угод за цей період », – зазначив топ-менеджер Jinko Solar.

Також він зазначив, що компанія і далі буде інвестувати кошти для розвитку своєї діяльності на українському ринку, який, на його думку, має потенціал стати стійким і з довгостроковою перспективою росту. Цьому посприяло скасування вимоги «місцевої складової».

Джерело: biowatt.com.ua

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-03-29T00:26:12+00:00 Березень 29th, 2016|Новини|