Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Поляки готові будувати на Тернопільщині електростанції з використанням енергії вітру та сонця

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Поляки готові будувати на Тернопільщині електростанції з використанням енергії вітру та сонця

Поляки готові будувати на Тернопільщині електростанції з використанням енергії вітру та сонця

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Польські інвестори мають намір побудувати в Тернопільській області вітрові електростанції та теплову електростанцію з використанням сонячної енергії.

Іноземці планують розвивати альтернативні джерела енергії та відновлювати історичні пам’ятки архітектури у Заліщинському районі.

«Поляків зацікавило спорудження вітрових електростанцій на схилах Касперівців, Синькова і теплової електростанції з використанням сонячної енергії поблизу Ниркова, – говорить голова Заліщицької районної держадміністрації Борис Шипітка. – Після відмови кременчуцьким інвесторам у спорудженні гідроелектростанції на Джуринському водоспаді про це більше мова не йде і з іншими інвесторами”.

За словами Бориса Шипітки, інвестори також планують відновити польські пам’ятки у районі.

«Польська юридична фірма буде на міжнародному рівні займатися пошуком спадкоємців розташованого поблизу села Нирків Червоногородського замку та костелу святого Станіслава, які колись належали польському шляхтичу Каролю Понінському, – пояснює голова РДА. – Якщо упродовж трьох місяців встановити законних власників не вдасться, інвестори вкладатимуть кошти у відновлення історико-культурних пам’яток».

Згідно з попередніми підрахунками, на відновлення двох будівель потрібно близько 10 млн доларів.

«У цю суму входитиме і ремонт майже 100 м дороги та вкладання бруківки перед замком і костелом», – зазначає Борис Шипітка.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-05-14T15:05:13+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|