Поляки готові будувати на Тернопільщині електростанції з використанням енергії вітру та сонця

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Поляки готові будувати на Тернопільщині електростанції з використанням енергії вітру та сонця

Поляки готові будувати на Тернопільщині електростанції з використанням енергії вітру та сонця

Польські інвестори мають намір побудувати в Тернопільській області вітрові електростанції та теплову електростанцію з використанням сонячної енергії.

Іноземці планують розвивати альтернативні джерела енергії та відновлювати історичні пам’ятки архітектури у Заліщинському районі.

«Поляків зацікавило спорудження вітрових електростанцій на схилах Касперівців, Синькова і теплової електростанції з використанням сонячної енергії поблизу Ниркова, – говорить голова Заліщицької районної держадміністрації Борис Шипітка. – Після відмови кременчуцьким інвесторам у спорудженні гідроелектростанції на Джуринському водоспаді про це більше мова не йде і з іншими інвесторами”.

За словами Бориса Шипітки, інвестори також планують відновити польські пам’ятки у районі.

«Польська юридична фірма буде на міжнародному рівні займатися пошуком спадкоємців розташованого поблизу села Нирків Червоногородського замку та костелу святого Станіслава, які колись належали польському шляхтичу Каролю Понінському, – пояснює голова РДА. – Якщо упродовж трьох місяців встановити законних власників не вдасться, інвестори вкладатимуть кошти у відновлення історико-культурних пам’яток».

Згідно з попередніми підрахунками, на відновлення двох будівель потрібно близько 10 млн доларів.

«У цю суму входитиме і ремонт майже 100 м дороги та вкладання бруківки перед замком і костелом», – зазначає Борис Шипітка.

Автор | 2016-05-14T15:05:13+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.