Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Половина будинків в Європі до 2040 року може опалюватися з ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Половина будинків в Європі до 2040 року може опалюватися з ВДЕ

Половина будинків в Європі до 2040 року може опалюватися з ВДЕ

Згідно з нещодавно опублікованим звітом компанії IHS під назвою «Beyond the Flame: The Transformation of Europe’s Heat Sector», частка енергії, яка використовується для опалення житлових будинків та отримується з відновлюваних джерел, може досягти до 2040 року 49%. Це дуже істотний показник, бо на обігрів і охолодження йде майже половина від споживаної в Європі енергії, передає AltEnergiya.

У звіті оцінюється вплив технологічних факторів і заходів з модернізації будівель, які необхідно вжити для скорочення споживання енергії, підвищення енергоефективності та збільшення частки відновлюваної енергії.

«Наш аналіз показує, що існуючі технології можуть трансформувати сектор опалення в Європі за рахунок істотного збільшення частки дешевого тепла з відновлюваних джерел, впровадження гібридних систем опалення, використання високоефективних конденсаційних газових котлів, скомплексированих з повітряними тепловими насосами», – говорить Кетрін Робінсон (Catherine Robinson), директор IHS Energy.

У дослідженні показано, що розвиток таких інтегрованих гібридних систем може перетворити забезпечення теплом в тих регіонах Європи, де в даний час основним джерелом тепла є газ. Приблизно 60% потреб в теплі буде забезпечено за рахунок теплових насосів, а 40% – за рахунок конденсаційних газових котлів. В Європі домінують децентралізовані джерела обігріву в індивідуальних житлових будинках, які складають 64% європейських осель. Ці окремі житлові будинки споживають 65% тепла, використовуваного для обігріву приміщень та нагрівання води.

У малонаселених сільських районах окремо стоять теплові насоси, що забезпечують найнижчу вартість отримання тепла. Однак в районах з більш високою щільністю населення вигіднішим буде отримання тепла з відновлюваних джерел і зниження його втрат, причому це може зажадати отримання схвалення від власників будівель і будівельників.

«Застосування більш суворих стандартів обігріву та кондиціонування може перетворити сферу опалення житлових будинків, вдвічі скоротить обсяги газу, що спалюється в таких будинках і збільшить частку відновлювальних джерел енергії майже до 50% до 2040 року», – говорить Робінсон.

Скорочення безпосереднього споживання газу і широке застосування гібридних систем призведе до зниження тарифів. Це може сприяти розвитку компаній, що використовують модель довготривалих сервісів, що пропонують системи розумного управління енергією, призведе до появи нових джерел доходу для таких компаній.

«Постачальники теплової енергії можуть підтримати споживачів шляхом установки систем опалення нового типу, особливо, гібридних систем, що відкриє дорогу до досягнення мети контролю за глобальним потеплінням. Це буде новим джерелом постійного доходу і альтернативою існуючої моделі продажів «від обсягу». Все це дає новий підхід до проблеми декарбонізації, в рішенні якої прогресивний бізнес і політики можу працювати спільно»

Автор | 2016-05-23T20:29:10+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|