Південна Корея розвиває поновлювані джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Південна Корея розвиває поновлювані джерела енергії

Південна Корея розвиває поновлювані джерела енергії

Уряд має намір збільшити субсидії на установку сонячних батарей в приватних будинках.


Так, частка від вартості установки відповідного обладнання, яку бере на себе держава, буде збільшена з 20% до 50%. Що стосується квартир, то ця частка зросте до 75%. Про це повідомили в міністерстві промисловості, торгівлі та енергетики, представивши пакет заходів з розповсюдження поновлюваних джерел енергії.

Відповідно до нього, в майбутньому подібні державні субсидії отримуватимуть всі домогосподарства, які планують встановити сонячні батареї. На даний момент таку підтримку отримують тільки ті домогосподарства, у яких місячний обсяг споживання електроенергії перевищує 450 кВт / год.

Уряд, таким чином, має намір збільшити кількість домогосподарств, які використовують сонячні батареї, з 240 тис. До 700 тис. До 2020 року, а кількість шкіл з 1000 до 3400. У міністерстві відзначили, що завдяки вжитим заходам до 2025 року частка відновлюваних джерел енергії в виробленні електроенергії в країні збільшиться з 4,5% до 11%.

Автор | 2017-01-08T15:05:44+00:00 Грудень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.