Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Південна Корея планує інвестувати в сонячні електростанції і переробку сміття на Дніпропетровщині

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Південна Корея планує інвестувати в сонячні електростанції і переробку сміття на Дніпропетровщині

Південна Корея планує інвестувати в сонячні електростанції і переробку сміття на Дніпропетровщині

Днями у ДніпроОДА обговорили співпрацю з Республікою Корея, яка зацікавлена інвестувати в сонячні електростанції, переробку сміття, електронні послуги у громадському транспорті, та в аграрний сектор регіону. На зустрічі з владою області побував Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Він заявив про готовність інвестувати в Дніпропетровщину:

«Мені рекомендували Дніпропетровщину як регіон, де можна успішно втілити чимало цікавих проектів. Наразі наша країна розробляє генплан. Це платформа для конкретних інвестпроектів. Серед них – переробка сміття, будівництво сонячних електростанцій, впровадження енергозберігаючих технологій, розвиток аграрного сектору».

Зараз Дніпропетровщина входить у трійку українських лідерів з розвитку агропромислового комплексу. Для будівництва сонячних електростанцій підходять Криворізький, Широківський та Нікопольський райони. Є понад 70 майданчиків для створення індустріальних парків. Також місцеві чиновники обіцяють безпеку інвестиціям та готові до культурної співпраці, адже в області мешкають близько 2 тисяч корейців.

Автор | 2017-01-08T16:00:51+00:00 Грудень 16th, 2016|Новини|