Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Першим спільним продуктом Tesla і SolarCity стане «сонячне» покриття для будинків

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Першим спільним продуктом Tesla і SolarCity стане «сонячне» покриття для будинків

Першим спільним продуктом Tesla і SolarCity стане «сонячне» покриття для будинків

Під час наради за фінансовими результатами другого кварталу Solar City Ілон Маск повідомив, що новим продуктом компанії стане «сонячний» дах. Після завершення угоди з Tesla і до кінця цього року стартап представить не серію окремих модулів, а цілісне покриття для вироблення сонячної енергії, пише Electrek.

Глава SolarCity Ліндон Райв зазначив, що до кінця року стартап випустить два продукти. До цього часу остаточно буде оформлена угода про продаж компанії:

«Це не сукупність сонячних панелей, а ціле покриття. Я думаю, що це дійсно фундаментальна частина досягнення диференційованої продуктової стратегії, де у вас є гарний дах. Це не річ на даху. Це дах».

Райв також підтвердив, що це відкриє для SolarCity новий ринок. Щорічно в США встановлюють 5 мільйонів нових дахів. Як зазначив Райв, багато хто не хоче інвестувати в сонячні панелі, так як покрівлю часто доводиться міняти або оновлювати. Готова пропозиція якраз підійде тим, хто планує реновації, так як вони отримають можливість оновити дах і, в той же час, обзавестися джерелом сонячної енергії.

Виготовлення цих сонячних покрівель буде відбуватися на фабриці потужністю 1 ГВт, яка будується в Баффало. Завод SolarCity почне збір лінії в другому кварталі 2017 року.

Автор | 2016-08-11T23:29:01+00:00 Серпень 11th, 2016|Новини|