Першим спільним продуктом Tesla і SolarCity стане «сонячне» покриття для будинків

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Першим спільним продуктом Tesla і SolarCity стане «сонячне» покриття для будинків

Першим спільним продуктом Tesla і SolarCity стане «сонячне» покриття для будинків

Під час наради за фінансовими результатами другого кварталу Solar City Ілон Маск повідомив, що новим продуктом компанії стане «сонячний» дах. Після завершення угоди з Tesla і до кінця цього року стартап представить не серію окремих модулів, а цілісне покриття для вироблення сонячної енергії, пише Electrek.

Глава SolarCity Ліндон Райв зазначив, що до кінця року стартап випустить два продукти. До цього часу остаточно буде оформлена угода про продаж компанії:

«Це не сукупність сонячних панелей, а ціле покриття. Я думаю, що це дійсно фундаментальна частина досягнення диференційованої продуктової стратегії, де у вас є гарний дах. Це не річ на даху. Це дах».

Райв також підтвердив, що це відкриє для SolarCity новий ринок. Щорічно в США встановлюють 5 мільйонів нових дахів. Як зазначив Райв, багато хто не хоче інвестувати в сонячні панелі, так як покрівлю часто доводиться міняти або оновлювати. Готова пропозиція якраз підійде тим, хто планує реновації, так як вони отримають можливість оновити дах і, в той же час, обзавестися джерелом сонячної енергії.

Виготовлення цих сонячних покрівель буде відбуватися на фабриці потужністю 1 ГВт, яка будується в Баффало. Завод SolarCity почне збір лінії в другому кварталі 2017 року.

Автор | 2016-08-11T23:29:01+00:00 Серпень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.