Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Столичні готелі розпочинають «зелені» програми лояльності для гостей. Першим зарядну станцію для електромобілів встановив Прем’єр Готель Русь.

27 квітня станція була офіційно відкрита на території готелю за адресою вул. Госпітальна,4. Управління Прем’єр Готелю вирішило інсталювати обладнання виробництва української компанії ElectroCars у рамках розвитку власної програми реалізації «зелених» рішень – «Щасливий світ».

2016 року помітно зросла кількість електромобілів: за офіційними даними, в Україні на початку року їх було близько 700. До кінця 2016-го їх може бути понад 2000 одиниць. Проаналізувавши досвід роботи з гостями, менеджмент готелю спрогнозував, що попит на послугу підзарядки авто зростає, тим паче, у центрі столиці. Відтепер на інтерактивній мапі PlugShare, якою користуються водії електричних авто по всьому світу, буде нанесено ще одну – у центрі Києва.

Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Встановлена станція здатна одночасно зарядити два електромобілі, електроскутери або електровелосипеди від 3,3 кВт. Для гостей готелю користування послугою безкоштовне, а водії, яким необхідно виключно підзарядитися, сплачуватимуть лише за користування паркувальним місцем.

Автор | 2016-10-20T00:59:35+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|