Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Столичні готелі розпочинають «зелені» програми лояльності для гостей. Першим зарядну станцію для електромобілів встановив Прем’єр Готель Русь.

27 квітня станція була офіційно відкрита на території готелю за адресою вул. Госпітальна,4. Управління Прем’єр Готелю вирішило інсталювати обладнання виробництва української компанії ElectroCars у рамках розвитку власної програми реалізації «зелених» рішень – «Щасливий світ».

2016 року помітно зросла кількість електромобілів: за офіційними даними, в Україні на початку року їх було близько 700. До кінця 2016-го їх може бути понад 2000 одиниць. Проаналізувавши досвід роботи з гостями, менеджмент готелю спрогнозував, що попит на послугу підзарядки авто зростає, тим паче, у центрі столиці. Відтепер на інтерактивній мапі PlugShare, якою користуються водії електричних авто по всьому світу, буде нанесено ще одну – у центрі Києва.

Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Перший великий київський готель встановив електромобільну зарядку

Встановлена станція здатна одночасно зарядити два електромобілі, електроскутери або електровелосипеди від 3,3 кВт. Для гостей готелю користування послугою безкоштовне, а водії, яким необхідно виключно підзарядитися, сплачуватимуть лише за користування паркувальним місцем.

Автор | 2016-10-20T00:59:35+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.