Перший український вітропарк отримав «бонус» до «зеленого» тарифу

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перший український вітропарк отримав «бонус» до «зеленого» тарифу

Перший український вітропарк отримав «бонус» до «зеленого» тарифу

7 листопада Національна комісія прийняла рішення встановити 10% надбавку до «зеленого» тарифу для українського вітропарку – Очаківської ВЕС, що знаходиться на Миколаївщині.

«Бонус» вона отримала за використання обладнання українського виробництва на першому пусковому комплексі. Таке рішення НКРЕКУ не лише перше в своєму роді, а й єдине з максимальним рівнем надбавки до «зеленого» тарифу при використанні українського обладнання.

Група «Вітряні парки України» (до них входить Очаківська ВЕС) чимало інвестувала в українське виробництво ліцензійних вітротурбін і стала прикладом розвитку національної машинобудівної промисловості. Одне з підприємств групи (ФВТ Україна) є першим і єдиним не лише в Україні, а й в СНД виробником сучасних вітроенергетичних установок мегаватного класу.

Зараз у виробництві вітротурбін задіяні шість найбільших в Україні машинобудівних заводів – таких як Краматорський завод важкого верстатобудування, ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», ПАТ «Енергомашспецсталь» та інші.

Минулого року Верховна Рада України прийняла Закон № 514-VIII, що скасував правило «місцевої складової». Натомість ввели стимулюючий коефіцієнт – надбавку до «зеленого» тарифу при використанні вітчизняного обладнання у розмірі 5% (локалізація 30%), або 10% (локалізація 50%) на об’єктах електроенергетики, в тому числі на чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексах), введених в експлуатацію з 1 липня 2015-го по 31 грудня 2024 року.

Автор | 2016-11-17T17:18:04+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.