Перший крок до енергозбереження – створення ОСББ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перший крок до енергозбереження – створення ОСББ

Перший крок до енергозбереження – створення ОСББ

Подавати заявки на отримання грантів або кредитів від Європейського Союзу можуть будинки, де створено ОСББ або підписано контракт з уповноваженою особою – керуючою компанією.

Про це наголосила керівник проектів Ініціативи IWOe. V. Лариса Шреккенбах в рамках презентації конкурсу “Комплексна енергозберігаюча санація в Україні”, яка фінансується Міністерством економіки і енергетики Німеччини.

«Запуск великої державної програми термомодернізації житлового фонду та дешеві кредити на тривалі терміни покликаний забезпечити Фонд енергоефективності, який працюватиме з урядом України і Німеччини, – зазначила експерт. – За німецькими мірками, на теплосанацію однієї житлової одиниці необхідно до 75 тис. євро».

За словами Лариси Шреккенбах, Німецьке енергетичне агентство Dena отримало завдання від Федерального міністерства економіки реалізувати ініціативу з енергоефективності в Україні. Проект підтримує Східний комітет німецької економіки – потужне об’єднання компаній, пов’язаних з Східною Європою географічно. У програмі також бере участь Центр компетенції з великих житлових масивів, який включає будівельні фірми, що мають досвід модернізації житлового фонду у східній Німеччині. «Наразі йде робота над створенням револьверного фонду з енергоефективності, який буде фінансувати проекти, – каже експерт. – Німеччина з 2000 до 2008 року в рамках національної програми житлової енергоефективності модернізувала 17 тисяч будинків».

На отримання грантової підтримки на термосанацію в Україні вже подали заявки 715 багатокравтирних будинків, зазначає Лариси Шреккенбах.

Потрібно мати фонд, програму та модельні проекти, щоб хоча б подивитися, скільки буде коштувати комплексна санація 9-поверхового будинку, яка в Україні ще досі не проводилася, – наголошує експерт. – Я прошу ОСББ та управляючі компанії подавати заявки, бо це дозволить їм отримати картину того, що відбувається у будинку, а нам дасть змогу переконати наших інвесторів і український уряд, що готовність впроваджувати енергоефективність є.

З 29 березня по 17 квітня триватиме відбірковий тур, в рамках якого оберуть 20 модельних проектів по всій Україні. 29 квітня опублікують список переможців. З червня почнуться підготовчі роботи. Передбачається, що німецькі фахівці розроблять проект і проведуть всі роботи з комплексної санації.

Крім гранту, заявники зможуть також отримати субсидії від міста, вклавши частину власних коштів. Гарантами виступлять регіональні енергетичні або інвестиційні агентства.

Автор | 2016-04-04T20:16:12+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.