Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Перший крок до енергозбереження – створення ОСББ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перший крок до енергозбереження – створення ОСББ

Перший крок до енергозбереження – створення ОСББ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Подавати заявки на отримання грантів або кредитів від Європейського Союзу можуть будинки, де створено ОСББ або підписано контракт з уповноваженою особою – керуючою компанією.

Про це наголосила керівник проектів Ініціативи IWOe. V. Лариса Шреккенбах в рамках презентації конкурсу “Комплексна енергозберігаюча санація в Україні”, яка фінансується Міністерством економіки і енергетики Німеччини.

«Запуск великої державної програми термомодернізації житлового фонду та дешеві кредити на тривалі терміни покликаний забезпечити Фонд енергоефективності, який працюватиме з урядом України і Німеччини, – зазначила експерт. – За німецькими мірками, на теплосанацію однієї житлової одиниці необхідно до 75 тис. євро».

За словами Лариси Шреккенбах, Німецьке енергетичне агентство Dena отримало завдання від Федерального міністерства економіки реалізувати ініціативу з енергоефективності в Україні. Проект підтримує Східний комітет німецької економіки – потужне об’єднання компаній, пов’язаних з Східною Європою географічно. У програмі також бере участь Центр компетенції з великих житлових масивів, який включає будівельні фірми, що мають досвід модернізації житлового фонду у східній Німеччині. «Наразі йде робота над створенням револьверного фонду з енергоефективності, який буде фінансувати проекти, – каже експерт. – Німеччина з 2000 до 2008 року в рамках національної програми житлової енергоефективності модернізувала 17 тисяч будинків».

На отримання грантової підтримки на термосанацію в Україні вже подали заявки 715 багатокравтирних будинків, зазначає Лариси Шреккенбах.

Потрібно мати фонд, програму та модельні проекти, щоб хоча б подивитися, скільки буде коштувати комплексна санація 9-поверхового будинку, яка в Україні ще досі не проводилася, – наголошує експерт. – Я прошу ОСББ та управляючі компанії подавати заявки, бо це дозволить їм отримати картину того, що відбувається у будинку, а нам дасть змогу переконати наших інвесторів і український уряд, що готовність впроваджувати енергоефективність є.

З 29 березня по 17 квітня триватиме відбірковий тур, в рамках якого оберуть 20 модельних проектів по всій Україні. 29 квітня опублікують список переможців. З червня почнуться підготовчі роботи. Передбачається, що німецькі фахівці розроблять проект і проведуть всі роботи з комплексної санації.

Крім гранту, заявники зможуть також отримати субсидії від міста, вклавши частину власних коштів. Гарантами виступлять регіональні енергетичні або інвестиційні агентства.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-04-04T20:16:12+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|