Перше енергоефективне село в Україні: На Харківщині збудують сонячну електростанцію 1,8 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перше енергоефективне село в Україні: На Харківщині збудують сонячну електростанцію 1,8 МВт

Перше енергоефективне село в Україні: На Харківщині збудують сонячну електростанцію 1,8 МВт

Перше енергоефективне село в Україні – село Веселе Харківської області – знайшло інвестора для зведення сонячної електростанції потужністю 1,8 МВт.


Як повідомив на своїй сторінці у facebook засновник Харківського енергетичного кластеру Станіслав Ігнатьєв, СЕС побудують в рамках проекту, який реалізується регіональним центром міжнародних проектів і програм та Інститутом сталого розвитку за підтримки спільної програми “Small project assistance” (SPA) Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпусу Миру США і передбачає створення моделі енергодостатнього сільського населеного пункту.

«На даний момент завершено проектні роботи з будівництва місцевої сонячної електростанції потужністю 1,8 МВт, – наголошує він. – Але найголовніше, що знайдено інвестора для зведення найбільшого об’єкту “зеленої” енергетики у Харківській області”.

За словами Станіслав Ігнатьєва, наразі реалізовано три етапи проекту.

«На першому – були створені об’єкти місцевої теплоенергетики: 2 котельні, які використовують місцеву біомасу, на другому – встановлено тепловий насос для опалення та повна його термомодернізація, – пояснює фахівець. – На третьому – освітлено 5 км вулиць, використовуючи LED-лампами та фотовольтаїчні панелі, а у місцевій школі замінено 45 старих вікон на енергоефективні та встановлені датчики руху для економії на освітленні».

Ключові підрядники для подальшої реалізації проекту будуть залучені з Харківського енергетичного кластеру.

У 2015 році проект “Енергоефективне село”, реалізація якого розпочалася у 2014 році за ініціативи двох волонтерів «Інституту сталого розвитку» Евана Хьюза (Корпус Миру США) та Лукас Добрі (Університет Санки-Галена, Швейцарія), був визнаний Кабміном та Радою Європи кращим енергоефективним проектом для реалізації у сільських населених пунктах.

Автор | 2017-02-04T21:35:11+00:00 Січень 30th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.