Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Перше енергоефективне село в Україні: На Харківщині збудують сонячну електростанцію 1,8 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Перше енергоефективне село в Україні: На Харківщині збудують сонячну електростанцію 1,8 МВт

Перше енергоефективне село в Україні: На Харківщині збудують сонячну електростанцію 1,8 МВт

Перше енергоефективне село в Україні – село Веселе Харківської області – знайшло інвестора для зведення сонячної електростанції потужністю 1,8 МВт.


Як повідомив на своїй сторінці у facebook засновник Харківського енергетичного кластеру Станіслав Ігнатьєв, СЕС побудують в рамках проекту, який реалізується регіональним центром міжнародних проектів і програм та Інститутом сталого розвитку за підтримки спільної програми “Small project assistance” (SPA) Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпусу Миру США і передбачає створення моделі енергодостатнього сільського населеного пункту.

«На даний момент завершено проектні роботи з будівництва місцевої сонячної електростанції потужністю 1,8 МВт, – наголошує він. – Але найголовніше, що знайдено інвестора для зведення найбільшого об’єкту “зеленої” енергетики у Харківській області”.

За словами Станіслав Ігнатьєва, наразі реалізовано три етапи проекту.

«На першому – були створені об’єкти місцевої теплоенергетики: 2 котельні, які використовують місцеву біомасу, на другому – встановлено тепловий насос для опалення та повна його термомодернізація, – пояснює фахівець. – На третьому – освітлено 5 км вулиць, використовуючи LED-лампами та фотовольтаїчні панелі, а у місцевій школі замінено 45 старих вікон на енергоефективні та встановлені датчики руху для економії на освітленні».

Ключові підрядники для подальшої реалізації проекту будуть залучені з Харківського енергетичного кластеру.

У 2015 році проект “Енергоефективне село”, реалізація якого розпочалася у 2014 році за ініціативи двох волонтерів «Інституту сталого розвитку» Евана Хьюза (Корпус Миру США) та Лукас Добрі (Університет Санки-Галена, Швейцарія), був визнаний Кабміном та Радою Європи кращим енергоефективним проектом для реалізації у сільських населених пунктах.

Автор | 2017-02-04T21:35:11+00:00 Січень 30th, 2017|Новини|