Палестинський студент після трьох арештів створив робота для чищення сонячних батарей.

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Палестинський студент після трьох арештів створив робота для чищення сонячних батарей.

Палестинський студент після трьох арештів створив робота для чищення сонячних батарей.

24-річний Абдул Муслім-Латіф аль-Баргуті, студент Університету Бір-Зейт (на північ від Рамалли), створив модель робота-прибиральника, призначеного для очищення від пилу сонячних батарей.

У публікації наголошується, що проблема забруднення сонячних батарей всерйоз турбує жителів Палестинської автономії, які користуються системами автономного енергозабезпечення. Через пил ККД подібних батарей помітно знижується, а очищення вимагає значних зусиль і часу.

Муслім аль-Баргуті розробив робота, який може чистити запилені поверхні сонячних батарей без втручання людини.

Судячи з опублікованого відеозапису, маневруює робот аль-Баргуті самостійно і визначає межі поля, яке йому необхідно очистити. Оскільки мова йде про платформу на колесах, рухатися вона може тільки по горизонтальній поверхні або під невеликим нахилом (втім, в Ізраїлі і ПА панелі батарей часто укладають на дахах саме таким чином). По всій видимості, у робота немає системи розпізнавання запиленої або чистої поверхні. Крім того, робот обмежений в можливостях обсягом резервуара міні-пилососа. І від пташиного посліду такий прибиральник не врятує.

Проте, ця розробка 12 лютого була представлена ​​широкій публіці.

Safa зазначає, що аль-Баргуті, який створював цей робот протягом восьми місяців, тричі переривав навчання в Університеті Бір-Зейт через те, що його затримували ізраїльські правоохоронні органи. Причини арештів в публікації не вказані.

 

Автор | 2017-02-14T20:36:16+00:00 Лютий 14th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.