Органічні напівпровідники в сонячних елементах

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Органічні напівпровідники в сонячних елементах

Органічні напівпровідники в сонячних елементах

Колектив науковців з університету Каліфорнії у Санта-Барбарі та трьох інших університетів розробили простий метод обробки органічних напівпровідників, який може знизити вартість сонячних елементів та надати сильний поштовх для розвитку нової генерації портативних пристроїв на основі органічних напівпровідників.

В основі методу лежить простий технологічний процес легування органічних напівпровідникових плівок для отримання p-n-переходу в розчині при кімнатній температурі. Цей метод не потребує використання дороговартісних високотехнологічних етапів вакуумної обробки напівпровідників. Отримані результати дослідники опублікували в журналі Nature Materials.

Органічні напівпровідники в сонячних елементах

Органічні напівпровідники в сонячних елементах

З точки зору застосування, новий метод досить простий у використанні і може бути досить швидко впроваджений у масове виробництво. Як висловився співавтор Гільєрмо Базан, директор Центру полімерів і органічних твердих тіл університету Каліфорнії у Санта-Барбарі, даний метод отримання має потенціал, який здатен значно прискорити повсюдне впровадження, так званої, пластикової електроніки, а сонячні елементи є одним із яскравих прикладів практичного використання органічних напівпровідників.

Протягом тривалого дослідження в багатьох наукових і промислових лабораторіях вчені постійно працювали над покращенням ефективності перетворення енергії органічних сонячних елементів. Результатом стало досягнення коефіцієнту корисної дії у 13 %. Варто відмітити, що комерційні сонячні елементи на основі кремнію володіють ККД 20 %. Хоча сонячні елементи на основі полімерів в даний час є менш ефективними, для їх виробництва необхідно затратити в рази менше енергії, ніж для кремнієвих елементів, а також органічні елементи простіше утилізовувати в кінці циклу використання.

Автор | 2017-01-08T15:57:43+00:00 Грудень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.