У Сахарі створюється найбільша в світі сонячна станція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Сахарі створюється найбільша в світі сонячна станція

У Сахарі створюється найбільша в світі сонячна станція

У пустелі Сахара встановлено 500 тисяч 12-метрових параболічних дзеркал, розташованих в 800 рядів.

Всі дзеркала через кожні кілька хвилин повертаються за Сонцем, щоб взяти від нього максимум енергії. У фокусі кожного дзеркала встановлена ​​труба, по якій тече синтетичне масло. Воно нагрівається до температури близько 400 градусів Цельсія і перетворює воду на пару, яка направляється в електрогенератор, що виробляє електроенергію. Причому, так як масло не встигає охолонути і протягом 7-8 годин продовжує давати пар, то станція працює і вночі, і коли хмари закривають Сонце. Тобто фактично цілодобово.

Вже до 2018 року електростанція на краю пустелі Сахара буде розміром з марокканську столицю Рабат і забезпечить електрикою 1,1 мільйона чоловік. Після завершення будівництва площа СЕС складе 2500 гектарів, а встановлена ​​потужність станції досягне 580 МВт. Вартість будівництва цієї грандіозної електростанції оцінюється в 1,5 мільярда євро.

Марокко планує до 2030 року генерувати 52% своїх потреб в електриці за рахунок поновлюваних джерел енергії, зменшивши тим самим імпорт нафти та інших енергоносіїв. До нинішнього часу енергетика країни майже повністю залежала від імпорту вуглеводнів. А ось якщо побудувати ще кілька сотень таких сонячних станцій, то можна забезпечити електрикою не тільки свою країну, але і всю Європу – тоді Марокко стане лідером світової сонячної енергетики. Але такі проекти поки тільки в фантазіях марокканських ентузіастів сонячної енергетики.

Автор | 2016-03-05T00:58:07+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.