Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Сахарі створюється найбільша в світі сонячна станція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Сахарі створюється найбільша в світі сонячна станція

У Сахарі створюється найбільша в світі сонячна станція

У пустелі Сахара встановлено 500 тисяч 12-метрових параболічних дзеркал, розташованих в 800 рядів.

Всі дзеркала через кожні кілька хвилин повертаються за Сонцем, щоб взяти від нього максимум енергії. У фокусі кожного дзеркала встановлена ​​труба, по якій тече синтетичне масло. Воно нагрівається до температури близько 400 градусів Цельсія і перетворює воду на пару, яка направляється в електрогенератор, що виробляє електроенергію. Причому, так як масло не встигає охолонути і протягом 7-8 годин продовжує давати пар, то станція працює і вночі, і коли хмари закривають Сонце. Тобто фактично цілодобово.

Вже до 2018 року електростанція на краю пустелі Сахара буде розміром з марокканську столицю Рабат і забезпечить електрикою 1,1 мільйона чоловік. Після завершення будівництва площа СЕС складе 2500 гектарів, а встановлена ​​потужність станції досягне 580 МВт. Вартість будівництва цієї грандіозної електростанції оцінюється в 1,5 мільярда євро.

Марокко планує до 2030 року генерувати 52% своїх потреб в електриці за рахунок поновлюваних джерел енергії, зменшивши тим самим імпорт нафти та інших енергоносіїв. До нинішнього часу енергетика країни майже повністю залежала від імпорту вуглеводнів. А ось якщо побудувати ще кілька сотень таких сонячних станцій, то можна забезпечити електрикою не тільки свою країну, але і всю Європу – тоді Марокко стане лідером світової сонячної енергетики. Але такі проекти поки тільки в фантазіях марокканських ентузіастів сонячної енергетики.

Автор | 2016-03-05T00:58:07+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|