Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

Сонячна електростанція потужністю 1,4 МВт встановлена на даху стадіону в Анталії, Туреччина. Сонячна станція побудована на сонячних модулях JA Solar і мержевих інверторах компанії Omron.

Японський постачальник компонентів автоматизації, обладнання та систем Omron Corporation оголосила, що вона постачає інвертори для системи фотовольтаїчної системи 1,4 МВт, встановленої на криші стадіону в Анталії, на південному заході Туреччини.

Система, яка побудована на 5.600 монокристалічних модулях від китайського виробника сонячних панелей JA Solar і 124 мережевих сонячних інверторах Omron, складається з двох 700 кВт установок.

За словами компанії Omron, обидві частини проекту будуть мати доступ до 10-річного державної програми “зеленого” тарифу FIT.

FIT стимулювання було затверджено турецьким урядом в грудні 2010 року і вступило в силу на початку 2011 року. Чинне законодавство не обмежує максимально можливу потужність таких сонячних електростанцій, так що розробники можуть встановити стільки фотовольтаїчних установок, скільки їм необхідно.

Leave a Reply