Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сонячна електростанція потужністю 1,4 МВт встановлена на даху стадіону в Анталії, Туреччина. Сонячна станція побудована на сонячних модулях JA Solar і мержевих інверторах компанії Omron.

Японський постачальник компонентів автоматизації, обладнання та систем Omron Corporation оголосила, що вона постачає інвертори для системи фотовольтаїчної системи 1,4 МВт, встановленої на криші стадіону в Анталії, на південному заході Туреччини.

Система, яка побудована на 5.600 монокристалічних модулях від китайського виробника сонячних панелей JA Solar і 124 мережевих сонячних інверторах Omron, складається з двох 700 кВт установок.

За словами компанії Omron, обидві частини проекту будуть мати доступ до 10-річного державної програми “зеленого” тарифу FIT.

FIT стимулювання було затверджено турецьким урядом в грудні 2010 року і вступило в силу на початку 2011 року. Чинне законодавство не обмежує максимально можливу потужність таких сонячних електростанцій, так що розробники можуть встановити стільки фотовольтаїчних установок, скільки їм необхідно.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-10-01T22:25:50+00:00 Жовтень 1st, 2016|Новини|