Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

Omron надає інвертори для сонячної електростанції 1,4 МВт на стадіоні Анталії в Туреччині

Сонячна електростанція потужністю 1,4 МВт встановлена на даху стадіону в Анталії, Туреччина. Сонячна станція побудована на сонячних модулях JA Solar і мержевих інверторах компанії Omron.

Японський постачальник компонентів автоматизації, обладнання та систем Omron Corporation оголосила, що вона постачає інвертори для системи фотовольтаїчної системи 1,4 МВт, встановленої на криші стадіону в Анталії, на південному заході Туреччини.

Система, яка побудована на 5.600 монокристалічних модулях від китайського виробника сонячних панелей JA Solar і 124 мережевих сонячних інверторах Omron, складається з двох 700 кВт установок.

За словами компанії Omron, обидві частини проекту будуть мати доступ до 10-річного державної програми “зеленого” тарифу FIT.

FIT стимулювання було затверджено турецьким урядом в грудні 2010 року і вступило в силу на початку 2011 року. Чинне законодавство не обмежує максимально можливу потужність таких сонячних електростанцій, так що розробники можуть встановити стільки фотовольтаїчних установок, скільки їм необхідно.

Автор | 2016-10-01T22:25:50+00:00 Жовтень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.