Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

Індійська енергетична компанія Tata Power прийняла рішення збільшити частку електрики, одержуваної за рахунок відновлюваних джерел, до 30-40% вже до 2025 року. В основному буде використовуватися сонячна енергія. При цьому раніше метою компанії були 20% «зеленої» електрики.

Нині Tata Power – одна найбільших в світі приватних енергокомпаній. Сумарна потужність підприємства оцінюється в 9,156 МВт. З них 693 МВт становить гідроенергетика, 593 МВт – вітрові електростанції, і 60 МВт отримується від сонця.

«Уряд поставив перед собою амбітну мету домогтися виробництва 175 ГВт електроенергії з ВДЕ до 2022 року. Ми також поставили перед собою мету – розвинути 20 000 МВт загальної потужності до 2025 року і спочатку планували забезпечити 20% від неї за рахунок відновлюваних джерел, – заявив керуючий директор і головний виконавчий директор Tata Power Аніл Сардана».

Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

За його словами, зараз компанія вирішила збільшити частку «зеленої» енергетики до 30-40% до 2025 року. При цьому головною «силою» буде сонячна енергія. Уряд Індії розраховує, що з 175 ГВ 100 ГВт будуть отримані від фотопанелей і геліостанцій, і еще 60 ГВт – від вітрових електростанцій. В даний час міжнародні операції компанії складають трохи більше 35% від загального доходу.

«В даний час ми присутні в п’яти регіонах, в тому числі ПАР, Грузії, В’єтнамі, Індонезії та на внутрішньому ринку. Ми бачимо хороші можливості на всіх цих ринках і йдемо вперед», –підкреслив Сардана.

Автор | 2016-10-20T00:59:36+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.