Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

Індійська енергетична компанія Tata Power прийняла рішення збільшити частку електрики, одержуваної за рахунок відновлюваних джерел, до 30-40% вже до 2025 року. В основному буде використовуватися сонячна енергія. При цьому раніше метою компанії були 20% «зеленої» електрики.

Нині Tata Power – одна найбільших в світі приватних енергокомпаній. Сумарна потужність підприємства оцінюється в 9,156 МВт. З них 693 МВт становить гідроенергетика, 593 МВт – вітрові електростанції, і 60 МВт отримується від сонця.

«Уряд поставив перед собою амбітну мету домогтися виробництва 175 ГВт електроенергії з ВДЕ до 2022 року. Ми також поставили перед собою мету – розвинути 20 000 МВт загальної потужності до 2025 року і спочатку планували забезпечити 20% від неї за рахунок відновлюваних джерел, – заявив керуючий директор і головний виконавчий директор Tata Power Аніл Сардана».

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ
Одна з найбільших енергокомпаній у світі отримуватиме до 40% енергії з ВДЕ

За його словами, зараз компанія вирішила збільшити частку «зеленої» енергетики до 30-40% до 2025 року. При цьому головною «силою» буде сонячна енергія. Уряд Індії розраховує, що з 175 ГВ 100 ГВт будуть отримані від фотопанелей і геліостанцій, і еще 60 ГВт – від вітрових електростанцій. В даний час міжнародні операції компанії складають трохи більше 35% від загального доходу.

«В даний час ми присутні в п’яти регіонах, в тому числі ПАР, Грузії, В’єтнамі, Індонезії та на внутрішньому ринку. Ми бачимо хороші можливості на всіх цих ринках і йдемо вперед», –підкреслив Сардана.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply