Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У 8 селах на Одещині планують встановити сонячні електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У 8 селах на Одещині планують встановити сонячні електростанції

У 8 селах на Одещині планують встановити сонячні електростанції

У восьми селах Одеської області хочуть встановити сонячні електростанції для забезпечення електроенергією об’єктів соціальної сфери. Про це йшлося на нараді голови Балтської РДА Олеся Вітряного з сільськими головами та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради було обговорено перспективні плани розвиту економіки сіл, що не увійшли до складу Балтської територіальної об’єднаної громади. Встановити сонячні електростанції планують у селах Шляхове, Пужайкове, Чернече і Гербіне, Плоске, Сінне. Окрім них, сонячні електростанції з’являться у селі Піщана (тут також хочуть відкрити консервний цех, цех з переробки деревини і виробництва щепи) і в селі Ухожани, де також розвиватимуть «зелений туризм» і відкриють костел.

Автор | 2016-03-29T00:00:54+00:00 Березень 29th, 2016|Новини|