У 8 селах на Одещині планують встановити сонячні електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У 8 селах на Одещині планують встановити сонячні електростанції

У 8 селах на Одещині планують встановити сонячні електростанції

У восьми селах Одеської області хочуть встановити сонячні електростанції для забезпечення електроенергією об’єктів соціальної сфери. Про це йшлося на нараді голови Балтської РДА Олеся Вітряного з сільськими головами та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради було обговорено перспективні плани розвиту економіки сіл, що не увійшли до складу Балтської територіальної об’єднаної громади. Встановити сонячні електростанції планують у селах Шляхове, Пужайкове, Чернече і Гербіне, Плоске, Сінне. Окрім них, сонячні електростанції з’являться у селі Піщана (тут також хочуть відкрити консервний цех, цех з переробки деревини і виробництва щепи) і в селі Ухожани, де також розвиватимуть «зелений туризм» і відкриють костел.

Автор | 2016-03-29T00:00:54+00:00 Березень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.