Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

Днями Об’єднані Арабські Емірати оголосили про плани інвестувати 600 млрд дирхамів (163 мільярдів доларів) в енергетичні проекти з метою покрити більш ніж половину енергопотреб країни завдяки відновлюваним джерелам.

«Наша мета полягає в тому, щоб збалансувати економічні потреби з екологічними цілями», – сказав прем’єр-міністр шейх Мохаммед бін Рашид аль-Мактум, коментуючи прийняту «Енергетичну стратегію 2050».

Хоча Емірати є одним з головних експортерів нафти, але вони вживають заходів зі скорочення залежності від викопних видів палива і переходу на вироблення електрики з «чистих» джерел.

До 2050 року країна має на 44% забезпечуватися відновлюваними джерелами, на 38% – природним газом, на 12% іншими викопними джерелами і на 6% – ядерною енергетикою, заявив шейх Мохаммед:

«Наш план спрямований на підвищення продуктивності галузі на 40%, а збільшення вкладів в чисту енергію – на 50%».

У червні минулого року в Дубаї оголосили про намір збудувати до 2030 року сонячну електростанцію 1000 мегават. Ще в 2014-му в Абу-Дабі відкрився найбільший в світі завод з вироблення концентрованої сонячної енергії, яка забезпечує електроенергією 20 тис. будинків. Також до 2020 року південнокорейські фірми мають збудувати чотири ядерних реактори на 1400 мегават, що знаходитимуться на захід від Абу-Дабі.

Автор | 2017-02-04T17:12:16+00:00 Січень 12th, 2017|Новини|