ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

ОАЕ планують інвестувати $163 млрд у відновлювані джерела енергії

Днями Об’єднані Арабські Емірати оголосили про плани інвестувати 600 млрд дирхамів (163 мільярдів доларів) в енергетичні проекти з метою покрити більш ніж половину енергопотреб країни завдяки відновлюваним джерелам.

«Наша мета полягає в тому, щоб збалансувати економічні потреби з екологічними цілями», – сказав прем’єр-міністр шейх Мохаммед бін Рашид аль-Мактум, коментуючи прийняту «Енергетичну стратегію 2050».

Хоча Емірати є одним з головних експортерів нафти, але вони вживають заходів зі скорочення залежності від викопних видів палива і переходу на вироблення електрики з «чистих» джерел.

До 2050 року країна має на 44% забезпечуватися відновлюваними джерелами, на 38% – природним газом, на 12% іншими викопними джерелами і на 6% – ядерною енергетикою, заявив шейх Мохаммед:

«Наш план спрямований на підвищення продуктивності галузі на 40%, а збільшення вкладів в чисту енергію – на 50%».

У червні минулого року в Дубаї оголосили про намір збудувати до 2030 року сонячну електростанцію 1000 мегават. Ще в 2014-му в Абу-Дабі відкрився найбільший в світі завод з вироблення концентрованої сонячної енергії, яка забезпечує електроенергією 20 тис. будинків. Також до 2020 року південнокорейські фірми мають збудувати чотири ядерних реактори на 1400 мегават, що знаходитимуться на захід від Абу-Дабі.

Автор | 2017-02-04T17:12:16+00:00 Січень 12th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.