Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

«SolarCity виробить електрику, Tesla Energy збереже її, а SolarCity Utilities Services поставить її Вам вночі». Нещодавно Тесла заявила, що вони з Solarcity в 2016-му встановлять більше систем акумулювання енергії, ніж їх було встановлено по всій країні в 2015 році.

5 травня SolarCity випустила два прес-релізи – один про Utility and Grid Services і другий щодо договору, укладеного з Connecticut Municipal Electric Energy Cooperative на поставку сонячних панелей сумарною потужністю 13 мегават і систем зберігання сонячної енергії (акумуляторів) потужністю принаймні 1.5 мегават/6 мегават*год. Може все це розминка перед будівництвом (сонячного) міста на Марсі?

Ці два прес-релізи поряд з попередніми проектами, такими великими, як будівництво Tesla Energy на Гаваях потужністю на 52 мВт/год, показують, що SolarCity готова забезпечувати електроенергією не тільки житлові комплекси, а й промислові об’єкти. Великий розмір цих проектів акумулювання енергії показує, наскільки серйозно Ілон Маск готовий змагатися з компаніями викопного палива.

Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

З прес-релізу про Utility & Grid Services випливає висновок, що SolarCity планує забезпечити поставку електроенергії вночі:

«Dispatchable Utility-Scale Energy Storage – як додаток до постачання сонячної енергії, SolarCity тепер пропонує стійкі і регульовані рішення для зберігання енергії в промисловому масштабі. Наші повні послуги, що пропонують об’єднання сонячних панелей і засобів акумулювання енергії, дозволять розумно використовувати в своїх інтересах доступну сонячну енергію тоді, коли це потрібно найбільше. Тандем з панелей і акумуляторів може допомогти комунальним господарствам згладити споживання енергії і управляти максимальним навантаженням рентабельніше, ніж при використанні традиційних, заснованих на викопному паливі, рішень».

Приблизно два тижні тому акумуляторні батареї Powerpack вже можна було замовити на веб-сайті Тесла. Звичайно ж, кожна енергетична система зажадає індивідуальної розробки та налаштування для енергетичної компанії, щоб працювати в межах її апаратних засобів. Це – новий доказ тісного співробітництва SolarCity, TeslaEnergy і комунальних господарств.

Автор | 2016-10-20T00:59:33+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|