Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

«SolarCity виробить електрику, Tesla Energy збереже її, а SolarCity Utilities Services поставить її Вам вночі». Нещодавно Тесла заявила, що вони з Solarcity в 2016-му встановлять більше систем акумулювання енергії, ніж їх було встановлено по всій країні в 2015 році.

5 травня SolarCity випустила два прес-релізи – один про Utility and Grid Services і другий щодо договору, укладеного з Connecticut Municipal Electric Energy Cooperative на поставку сонячних панелей сумарною потужністю 13 мегават і систем зберігання сонячної енергії (акумуляторів) потужністю принаймні 1.5 мегават/6 мегават*год. Може все це розминка перед будівництвом (сонячного) міста на Марсі?

Ці два прес-релізи поряд з попередніми проектами, такими великими, як будівництво Tesla Energy на Гаваях потужністю на 52 мВт/год, показують, що SolarCity готова забезпечувати електроенергією не тільки житлові комплекси, а й промислові об’єкти. Великий розмір цих проектів акумулювання енергії показує, наскільки серйозно Ілон Маск готовий змагатися з компаніями викопного палива.

Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

Новий проект Ілона Маска: сонячна енергія SolarCity живитиме будинки у США навіть вночі

З прес-релізу про Utility & Grid Services випливає висновок, що SolarCity планує забезпечити поставку електроенергії вночі:

«Dispatchable Utility-Scale Energy Storage – як додаток до постачання сонячної енергії, SolarCity тепер пропонує стійкі і регульовані рішення для зберігання енергії в промисловому масштабі. Наші повні послуги, що пропонують об’єднання сонячних панелей і засобів акумулювання енергії, дозволять розумно використовувати в своїх інтересах доступну сонячну енергію тоді, коли це потрібно найбільше. Тандем з панелей і акумуляторів може допомогти комунальним господарствам згладити споживання енергії і управляти максимальним навантаженням рентабельніше, ніж при використанні традиційних, заснованих на викопному паливі, рішень».

Приблизно два тижні тому акумуляторні батареї Powerpack вже можна було замовити на веб-сайті Тесла. Звичайно ж, кожна енергетична система зажадає індивідуальної розробки та налаштування для енергетичної компанії, щоб працювати в межах її апаратних засобів. Це – новий доказ тісного співробітництва SolarCity, TeslaEnergy і комунальних господарств.

Автор | 2016-10-20T00:59:33+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.