Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Норвегії побудують найбільшу в Європі наземну вітряну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Норвегії побудують найбільшу в Європі наземну вітряну електростанцію

У Норвегії побудують найбільшу в Європі наземну вітряну електростанцію

Інвестиції в проект складуть 1,1 млрд євро.

Норвезький виробник електроенергії Statkraft і його партнери анонсували у вівторок угоду про будівництво найбільшої в Європі наземної вітряної електростанції.

Інвестиції в проект складуть 1,1 млрд євро.

Statkraft планує до 2020 року побудувати комплекс з шести вітряних електростанцій в центральній Норвегії. Загальна потужність електростанції повинна досягати 1 тис. МВт.

Повідомляється, що Statkraft буде володіти 52,1% проекту, решта буде у власності партнерів.

“Це найбільша інвестиція в вітряну енергетику Норвегії і найпотужніший наземний проект вітряної енергетики в Європі”, – сказав глава компанії Statkraft, яка знаходиться у володінні держави.

За його словами, проект буде здатний забезпечити електроенергією 170 тисяч будинків в Норвегії.

Автор | 2016-02-25T20:29:32+00:00 Лютий 17th, 2016|Новини|