У Норвегії побудують найбільшу в Європі наземну вітряну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Норвегії побудують найбільшу в Європі наземну вітряну електростанцію

У Норвегії побудують найбільшу в Європі наземну вітряну електростанцію

Інвестиції в проект складуть 1,1 млрд євро.

Норвезький виробник електроенергії Statkraft і його партнери анонсували у вівторок угоду про будівництво найбільшої в Європі наземної вітряної електростанції.

Інвестиції в проект складуть 1,1 млрд євро.

Statkraft планує до 2020 року побудувати комплекс з шести вітряних електростанцій в центральній Норвегії. Загальна потужність електростанції повинна досягати 1 тис. МВт.

Повідомляється, що Statkraft буде володіти 52,1% проекту, решта буде у власності партнерів.

“Це найбільша інвестиція в вітряну енергетику Норвегії і найпотужніший наземний проект вітряної енергетики в Європі”, – сказав глава компанії Statkraft, яка знаходиться у володінні держави.

За його словами, проект буде здатний забезпечити електроенергією 170 тисяч будинків в Норвегії.

Автор | 2016-02-25T20:29:32+00:00 Лютий 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.