В Узбекистані через рік заборонять продаж ламп розжарювання більше 40 Вт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Узбекистані через рік заборонять продаж ламп розжарювання більше 40 Вт

В Узбекистані через рік заборонять продаж ламп розжарювання більше 40 Вт

З 1 січня 2017 року в Узбекистані заборонять продаж ламп розжарювання потужністю більше 40 Вт. При цьому такі лампочки припинять виробляти в країні до 1 липня цього року.

Наразі в країні почали удосконалювати організацію збору та утилізації відпрацьованих енергозберігаючих та газорозрядних ламп.

За прогнозами експертів, в Узбекистані світлодіоди власного виробництва незабаром витіснять звичайні лампи денного світла.

«LED-лампочки мають підвищений термін експлуатації – понад 50 тис. годин, дозволяють зменшити витрати на електроенергію до 80%, а їх світло не стомлює очі завдяки відсутності мерехтіння, – кажуть експерти. – Замінивши п’ять ламп розжарювання на світлодіодні, за місяць можна заощадити 135 кВт-год електроенергії».
Передбачається, що до 2019 року на підприємствах Vesta Electric, Plastic Modernity, Yorqin Chiroqlar та інших буде випущено 15,7 млн енергозберігаючих ламп і світильників для використання у побуті, а також у вуличному і промисловому освітленні.

Разом з тим в обласних центрах і великих містах Узбекистану мають намір до 2020 року модернізувати зовнішнє освітлення з використанням світлодіодних ламп в комплексі з фотоелектричними станціями.

Автор | 2016-03-11T21:00:39+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.