Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Узбекистані через рік заборонять продаж ламп розжарювання більше 40 Вт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Узбекистані через рік заборонять продаж ламп розжарювання більше 40 Вт

В Узбекистані через рік заборонять продаж ламп розжарювання більше 40 Вт

З 1 січня 2017 року в Узбекистані заборонять продаж ламп розжарювання потужністю більше 40 Вт. При цьому такі лампочки припинять виробляти в країні до 1 липня цього року.

Наразі в країні почали удосконалювати організацію збору та утилізації відпрацьованих енергозберігаючих та газорозрядних ламп.

За прогнозами експертів, в Узбекистані світлодіоди власного виробництва незабаром витіснять звичайні лампи денного світла.

«LED-лампочки мають підвищений термін експлуатації – понад 50 тис. годин, дозволяють зменшити витрати на електроенергію до 80%, а їх світло не стомлює очі завдяки відсутності мерехтіння, – кажуть експерти. – Замінивши п’ять ламп розжарювання на світлодіодні, за місяць можна заощадити 135 кВт-год електроенергії».
Передбачається, що до 2019 року на підприємствах Vesta Electric, Plastic Modernity, Yorqin Chiroqlar та інших буде випущено 15,7 млн енергозберігаючих ламп і світильників для використання у побуті, а також у вуличному і промисловому освітленні.

Разом з тим в обласних центрах і великих містах Узбекистану мають намір до 2020 року модернізувати зовнішнє освітлення з використанням світлодіодних ламп в комплексі з фотоелектричними станціями.

Автор | 2016-03-11T21:00:39+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|