Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...

Німецький уряд допоможе підприємствам Дніпропетровської області взяти курс на «зелену» економіку.

Відібрані у ході конкурсу компанії зможуть розвивати сучасні екологічні та енергоощадливі технології за європейськими стандартами у рамках відповідної програми, яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з обласною радою, Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, Федерацією роботодавців та Екологічною неурядовою організацією.

Дніпропетровщина стане першим українським регіоном, де проведуть “зелену” модернізацію економіки. Німецький уряд обрав для напрацювання пілотного проекту область, яка найактивніше виявляє ініціативу у питаннях енергозбереження, поліпшення екологічної та економічної ситуації, пояснює директор Програми підтримки “зеленої” модернізації української економіки Дагмар Ецер.

Влада Дніпропетровщини добре розуміє необхідність запровадження екологічних проектів і у багатьох питаннях вже стала взірцем для інших регіонів, – говорить експерт. – Ми підтримуємо ваше прагнення стати членами ЄС і готові підставити своє плече.

В свою чергу голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов наголосив, що німецький приклад впровадження екологічних стандартів – найкращий для наслідування.

Досягаючи стандартів “зеленої” економіки, отримуємо дбайливе ставлення до навколишнього середовища, що надзвичайно важливо для нашого промислового регіону, – підкреслив чиновник. – В той же час бізнес підвищує конкурентоздатність та інвестиційну привабливість.

Leave a Reply