Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

Німецький уряд допоможе підприємствам Дніпропетровської області взяти курс на «зелену» економіку.

Відібрані у ході конкурсу компанії зможуть розвивати сучасні екологічні та енергоощадливі технології за європейськими стандартами у рамках відповідної програми, яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з обласною радою, Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, Федерацією роботодавців та Екологічною неурядовою організацією.

Дніпропетровщина стане першим українським регіоном, де проведуть “зелену” модернізацію економіки. Німецький уряд обрав для напрацювання пілотного проекту область, яка найактивніше виявляє ініціативу у питаннях енергозбереження, поліпшення екологічної та економічної ситуації, пояснює директор Програми підтримки “зеленої” модернізації української економіки Дагмар Ецер.

Влада Дніпропетровщини добре розуміє необхідність запровадження екологічних проектів і у багатьох питаннях вже стала взірцем для інших регіонів, – говорить експерт. – Ми підтримуємо ваше прагнення стати членами ЄС і готові підставити своє плече.

В свою чергу голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов наголосив, що німецький приклад впровадження екологічних стандартів – найкращий для наслідування.

Досягаючи стандартів “зеленої” економіки, отримуємо дбайливе ставлення до навколишнього середовища, що надзвичайно важливо для нашого промислового регіону, – підкреслив чиновник. – В той же час бізнес підвищує конкурентоздатність та інвестиційну привабливість.

Автор | 2016-05-23T19:25:55+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.