Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

Німецький уряд допоможе перевести підприємства Дніпропетровщини на “зелену” економіку”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Німецький уряд допоможе підприємствам Дніпропетровської області взяти курс на «зелену» економіку.

Відібрані у ході конкурсу компанії зможуть розвивати сучасні екологічні та енергоощадливі технології за європейськими стандартами у рамках відповідної програми, яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з обласною радою, Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, Федерацією роботодавців та Екологічною неурядовою організацією.

Дніпропетровщина стане першим українським регіоном, де проведуть “зелену” модернізацію економіки. Німецький уряд обрав для напрацювання пілотного проекту область, яка найактивніше виявляє ініціативу у питаннях енергозбереження, поліпшення екологічної та економічної ситуації, пояснює директор Програми підтримки “зеленої” модернізації української економіки Дагмар Ецер.

Влада Дніпропетровщини добре розуміє необхідність запровадження екологічних проектів і у багатьох питаннях вже стала взірцем для інших регіонів, – говорить експерт. – Ми підтримуємо ваше прагнення стати членами ЄС і готові підставити своє плече.

В свою чергу голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов наголосив, що німецький приклад впровадження екологічних стандартів – найкращий для наслідування.

Досягаючи стандартів “зеленої” економіки, отримуємо дбайливе ставлення до навколишнього середовища, що надзвичайно важливо для нашого промислового регіону, – підкреслив чиновник. – В той же час бізнес підвищує конкурентоздатність та інвестиційну привабливість.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-05-23T19:25:55+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|