Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Німецькі компанії заходять на іранський ринок сонячної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німецькі компанії заходять на іранський ринок сонячної енергетики

Німецькі компанії заходять на іранський ринок сонячної енергетики

Іран може обзавестися новою сонячною електростанцією. Представник німецької компанії «SOLARWATT GmbH» Абольфазл Мусаві Фазель повідомив, що Німеччина має намір будувати сонячну електростанцію потужність в 30 МВт.

Таким чином, німецька компанія хоче почати ряд проектів по просуванню сонячної енергетики в Ірані як в одному з перспективних ринків після зняття американських і європейських санкцій. В даний час, за словами Фазель, фірма працює над тим, щоб отримати від іранської влади дозвіл на будівництво заводу.

В кінці грудня 2015 року стало відомо, що відразу кілька німецьких концернів отримали дозвіл від іранської Організації з енергоефективності дозвіл на спорудження в країні сонячних електростанцій сумарною встановленою потужністю 1,2 ГВт , з яких 300 МВт повинні піти на постачання Тегерану. Як тоді повідомлялося, загальний обсяг інвестицій тільки за 2016 рік складе понад $ 330 млн, що пізніше підтвердив керівник електророзподільної компанії провінції Тегеран Сейєд Алі Барбанд .

У листопаді 2015 року, тобто до скасування санкцій, німецька Green Invest 3000 GmbH підписала з Іраном меморандум про виділення фінансування з боку ФРН на зведення нової сонячної електростанції на південному заході Ірану в місті Ахваз. Підписанню меморандуму передувало кілька місяців переговорів. Згідно домовленостями, будівництвом керуватиме досвідчена в сфері вітрових і фотоелектричних парків інша німецька компанія Green Energy Group .

На тлі частих відомостей про ситуацію на нафтовому ринку Ірану інформація про розвиток в країні альтернативних джерел енергії здається несподіваною. Однак ще в травні ФРН і Іран почали тісну співпрацю в розробці стратегії застосування відновлюваних джерел енергії, про що писало видання Power Magazine.

Після укладення ядерної угоди з Іраном і зняття з нього санкцій німецькі компанії, які спеціалізуються на просуванні сонячної енергетики, прагнуть зайняти частину іранського енергетичного ринку. Так, в березні берлінська індустріальна група «BSW Solar» заявила про величезну можливості німецьких компаній у сфері сонячної енергетики. На початку липня німецько-іспанська компанія заявила, що хоче інвестувати в будівництво сонячної електростанції потужністю 50 МВт спільно з іранської енергетичною компанією Бахтар (BDEC) .

Більшу частину в сфері розвитку альтернативних джерел енергії можуть зайняти саме німецькі компанії, проте в липні Іран підписав контракт з інвесторами і з Швейцарії та Італії на будівництво найбільшої в країні сонячної електростанції в провінції Північний Хорасан. Потужність її, як планується, буде досягати 30 МВт, а обсяг інвестицій – $ 40 млн.

Автор | 2016-09-23T21:33:24+00:00 Вересень 20th, 2016|Новини|