Німеччина посилила стимули для електромобілів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німеччина посилила стимули для електромобілів

Німеччина посилила стимули для електромобілів

Німеччина нарешті визнала, що недостатньо мотивувала своїх водіїв переходити на електромобілі. Наразі в цій країні лише 50 тисяч електричних авто, притому, що в державній програмі передбачено досягнення 1 млн. електрокарів до 2020 року.

І ось 18 травня уряд ухвалив пакет стимулів, який виводить пільги в Німеччині на рівень Франції, яка має більший прогрес в електромобільній сфері. Програма стартує наприкінці травня.

Відтепер споживачі в Німеччині можуть розраховувати на:

  • субсидію в розмірі €4000 для повністю електричних авто і €3000 для гібридів
  • звільнення від сплати транспортного податку протягом десяти років (раніше цей термін складав п’ять років)
  • знижений на 25% тариф на електроенергію для роботодавців, у яких працівники заряджають електромобілі на роботі.

Кошти для реалізації проекту, очікується, будуть надані порівну урядом і автомобільною промисловістю. На це планується витратити €1 млрд., із них €300 млн. – на зарядну інфраструктуру, в основному швидкі зарядки. Експерти зазначають, що ця сума допоможе профінансувати пільги тільки для половини від запланованої кількості авто. Тобто, в перспективі уряд повинен буде подвоїти цю суму.

Nissan вже спрогнозував величезний стрибок в продажах електромобілів у Німеччині. За його оцінками, країна могла б стати найбільшим європейським ринком за обсягом продажів.

Автор | 2016-05-23T20:48:42+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.