Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Німеччина посилила стимули для електромобілів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німеччина посилила стимули для електромобілів

Німеччина посилила стимули для електромобілів

Німеччина нарешті визнала, що недостатньо мотивувала своїх водіїв переходити на електромобілі. Наразі в цій країні лише 50 тисяч електричних авто, притому, що в державній програмі передбачено досягнення 1 млн. електрокарів до 2020 року.

І ось 18 травня уряд ухвалив пакет стимулів, який виводить пільги в Німеччині на рівень Франції, яка має більший прогрес в електромобільній сфері. Програма стартує наприкінці травня.

Відтепер споживачі в Німеччині можуть розраховувати на:

  • субсидію в розмірі €4000 для повністю електричних авто і €3000 для гібридів
  • звільнення від сплати транспортного податку протягом десяти років (раніше цей термін складав п’ять років)
  • знижений на 25% тариф на електроенергію для роботодавців, у яких працівники заряджають електромобілі на роботі.

Кошти для реалізації проекту, очікується, будуть надані порівну урядом і автомобільною промисловістю. На це планується витратити €1 млрд., із них €300 млн. – на зарядну інфраструктуру, в основному швидкі зарядки. Експерти зазначають, що ця сума допоможе профінансувати пільги тільки для половини від запланованої кількості авто. Тобто, в перспективі уряд повинен буде подвоїти цю суму.

Nissan вже спрогнозував величезний стрибок в продажах електромобілів у Німеччині. За його оцінками, країна могла б стати найбільшим європейським ринком за обсягом продажів.

Автор | 2016-05-23T20:48:42+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|