Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Американська рада з енергозберігаючої економіки опублікувала доповідь «2016 International Energy Efficiency Scorecard», в якому назвала країни, які найкраще заощаджують електроенергію.

Доповідь вивчила модель енергозбереження та продуктивність 23-х країн, які найбільше споживають електрики (75% від усього споживання в світі) і розставила їх по порядку, пише CleanTechnica.

Перше місце посідає Німеччина, друге – Італія і Японія, третє – Франція. Решта країн розташувалися в такій послідовності: Великобританія, Китай, Іспанія, Південна Корея і США, Канада, Нідерланди, Польща, Тайвань, Індія, Туреччина, Австралія, Росія, Індонезія, Мексика, Таїланд, ПАР, Бразилія, Саудівська Аравія.

Німеччина, з її продуманим енергетичним планом – Energiewende – зберігає своє лідируюче становище з 2014 року. Країна має мету до 2050 року повністю зупинити викиди в навколишнє середовище вуглекислого газу, заявив Георг Мауе, радник у справах енергетики міністра економіки.

«Енергоефективність є часто найдешевшим засобом задоволення нового попиту на енергоносії, – сказав Стівен Нейдель, виконавчий директор Ради. – Уряди стимулюють інвестиції в енергоефективність та здійснюють підтримку політики заощадження коштів громадян, зменшення залежності від імпорту енергоносіїв та забруднення навколишнього середовища. Проте, енергетична ефективність використовується в світі недостатньо, не дивлячись на численні переваги і її потенціал стати найбільшим ресурсом для задоволення зростаючого попиту на енергію у всьому світі»

У порівнянні з даними 2014-го, рейтинг країн дещо змінився. Так Японія піднялася з 6 до 2 сходинки, США – з 13 до 8, водночас, Австралія опустилася з 10 до 16 позиції. Італія зуміла втримати свою другу позицію з 2014 року, приєднавшись в цьому році до Японії.

«Ми пишаємося тим, що зберегли другу позицію в третьому виданні «2016 ACEEE International Energy Efficiency Scorecard», – сказав Начальник відділу по енергоефективності італійського міністерства економічного розвитку. – «Срібна медаль» є визнанням зусиль, що вживаються країною з метою підвищення ефективності використання енергії та прискорення переходу до низьковуглецевої економіки»

Автор | 2016-07-27T20:54:52+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|