Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Американська рада з енергозберігаючої економіки опублікувала доповідь «2016 International Energy Efficiency Scorecard», в якому назвала країни, які найкраще заощаджують електроенергію.

Доповідь вивчила модель енергозбереження та продуктивність 23-х країн, які найбільше споживають електрики (75% від усього споживання в світі) і розставила їх по порядку, пише CleanTechnica.

Перше місце посідає Німеччина, друге – Італія і Японія, третє – Франція. Решта країн розташувалися в такій послідовності: Великобританія, Китай, Іспанія, Південна Корея і США, Канада, Нідерланди, Польща, Тайвань, Індія, Туреччина, Австралія, Росія, Індонезія, Мексика, Таїланд, ПАР, Бразилія, Саудівська Аравія.

Німеччина, з її продуманим енергетичним планом – Energiewende – зберігає своє лідируюче становище з 2014 року. Країна має мету до 2050 року повністю зупинити викиди в навколишнє середовище вуглекислого газу, заявив Георг Мауе, радник у справах енергетики міністра економіки.

«Енергоефективність є часто найдешевшим засобом задоволення нового попиту на енергоносії, – сказав Стівен Нейдель, виконавчий директор Ради. – Уряди стимулюють інвестиції в енергоефективність та здійснюють підтримку політики заощадження коштів громадян, зменшення залежності від імпорту енергоносіїв та забруднення навколишнього середовища. Проте, енергетична ефективність використовується в світі недостатньо, не дивлячись на численні переваги і її потенціал стати найбільшим ресурсом для задоволення зростаючого попиту на енергію у всьому світі»

У порівнянні з даними 2014-го, рейтинг країн дещо змінився. Так Японія піднялася з 6 до 2 сходинки, США – з 13 до 8, водночас, Австралія опустилася з 10 до 16 позиції. Італія зуміла втримати свою другу позицію з 2014 року, приєднавшись в цьому році до Японії.

«Ми пишаємося тим, що зберегли другу позицію в третьому виданні «2016 ACEEE International Energy Efficiency Scorecard», – сказав Начальник відділу по енергоефективності італійського міністерства економічного розвитку. – «Срібна медаль» є визнанням зусиль, що вживаються країною з метою підвищення ефективності використання енергії та прискорення переходу до низьковуглецевої економіки»

Автор | 2016-07-27T20:54:52+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.