Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Нідерланди закриють всі вугільні електростанції?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Нідерланди закриють всі вугільні електростанції?

Нідерланди закриють всі вугільні електростанції?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Голландський парламент проголосував за зниження викидів вуглекислого газу на 55% до 2030 року, що потребує закриття всіх вугільних електростанцій в країні.

Голосування парламенту Нідерландів, яке пройшло в минулий четвер з результатами 77 – за і 72 – проти кардинального зниження обсягів викидів, дозволить країні стати в ряд європейських лідерів, які впроваджують вимоги Паризького кліматичної угоди (грудень 2015), відзначають екологи-аналітики.

За минулий рік в Нідерландах було виведено з експлуатації п’ять електростанцій, що працюють на вугіллі. На сьогодні в країні працює ще п’ять ТЕС, три з яких в минулому році були звинувачені в підвищенні рівня викидів в країні на 5%.

«Закриття великих вугільних електростанцій, навіть якщо вони і були недавно відкриті, є найефективнішим способом досягти цілей Паризької угоди, і іншим країнам також необхідно буде вдатися до таких далекосяжних заходів. Ми не можемо продовжувати використовувати вугілля як найдешевше джерело енергії, тоді коли воно стало найдорожчим з точки зору впливу на клімат», – повідомив віце-спікер парламенту ван Вельдховен виданню the Guardian.

Тоді як в уряді з такою позицією не згідні. Раніше, наприклад, в міністерстві економіки Нідерландів заявляли свою позицію про закриття трьох нових вугільних електростанцій, що належать найбільшим європейським енергокомпаніям E.On, RWE і Engie:

«Вони найчистіші (вугільні електростанції) в Європі. Ми вчинемо нерозумно, якщо закриємо їх», – заявив міністр економіки Нідерландів Хенк Камп.

У минулому році в Нідерландах йшов судовий розгляд, який змусив уряд прийняти на себе зобов’язання скоротити викиди до 2020 року на 25%, посилаючись на серйозність загрози глобального потепління, яку Нідерланди визнають в міжнародних договорах. Тепер уряд країни рухається в двох напрямках одночасно: готується подавати апеляцію на рішення суду, а також розробляє новий кліматичний пакет, який повинен бути представлений до листопада 2016. Нова кліматична програма включатиме обмеження щодо закриття вугільних ТЕС, але в той же час зосередиться на зростанні фінансування проектів відновлюваної енергетики, проектів з уловлення та зберігання вуглекислого газу, а також з розвитку геотермального опалення.

У той же час в березні 2017 Голландії прийде до влади новий уряд, який, судячи з опитувань, буде сформовано з представників ультраправих сил, які відносяться до проблеми зміни клімату в загальному, і «зеленої» енергетики зокрема, скептично, підкреслюючи її залежність від субсидування.

У голландському Greenpeace прогнозують, що після обрання нового уряду активність Нідерландів в боротьбі з викидами в 2017 році може значно знизитися , і наголошують на необхідності якомога швидше приймати практичні заходи щодо впровадження результатів парламентського голосування, яке пройшло минулого тижня.

Парламентське голосування про необхідність зниження викидів було підкріплено інформацією консультаційного агентства CE Delft, за даними якого, найдешевшим способом для Нідерландів досягти кліматичних зобов’язань є закриття однієї або двох нових вугільних електростанцій. Згідно з доповіддю голландської компанії Eneco, що працює на ринку відновлюваної енергетики, такі заходи обійдуться в 30 євро в рік в перерахунку на середньостатистичне домогосподарство в Голландії. Але в той же час ці зміни допоможуть їм в подальшому економити по 80 євро в рік на оплату рахунків за електроенергію.

У міністерстві економіки Нідерландів підрахували, що закриття всіх вугільних електростанцій до 2020 року обійдеться країні в 7 млрд євро. У доповіді відомства значиться, незважаючи на те, що закриття вугільних потужностей мало вплине на енергобезпеку країни, і допоможе знизити викиди на 31%, загальний рівень викидів вуглекислого газу все ж знизиться лише на 9%. Це пояснюється зростанням обсягів згенерованої на вугіллі імпортованої енергії.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-09-29T20:44:16+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|