33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00
1
Які переваги сонячної енергії для церков?

Церкви та інші культові споруди призначені для розміщення великої кількості людей. Але великий обсяг приміщення всередині означає високі потреби в енергії для освітлення, опалення та кондиціонування. І, як результат, великі рахунки за електроенергію.

В нашу епоху зменшення кількості релігійних установ питання зменшення операційних витрат без скорочення служб для громади стає дедалі актуальнішим. На жаль для церков (синагог, мечетей та інших храмів) заощаджувати на електроенергії складно. І чим більша будівля, тим складніше скорочувати витрати. Вимкнення світла та електрообладнання між службами може допомогти лише в незначній мірі.

А хороша новина в тому, що великі розміри храмів та інших культових споруд дають грандіозні можливості: тут багато місця для сонячних батарей!

Цікаво: чи встановлення системи сонячних панелей ― це правильний вибір для вашої церкви та громади? Розгляньмо різні способи, як проекти сонячної енергетики в довгостроковій перспективі приносять користь неприбутковим організаціям.

Сонячні панелі допоможуть вам заощадити гроші на витратах на комунальні послуги

Основна причина встановлення сонячних панелей на церковних будівлях ― це економія грошей на комунальні платежі. Але як це працює?

Коли ваша будівля підключена до електромереж розподільчої компанії (обленерго), то до неї постійно постачається електроенергія. Це постачання контролюється розподільчою компанією, а ви отримуєте рахунок за кожну кіловат-годину, яку використовуєте.

Встановивши сонячні панелі на церкві, ваша будівля починає виробляти власну електроенергію. Замість енергії від мережі ви отримуєте енергію від сонця. Існують також певні можливості збереження енергії для подальшого використання.

Кожна кіловат-година, яку виробляють сонячні панелі, ваша. Якщо сонячна електростанція виробляє достатній обсяг електроенергії для щоденного забезпечення потреб церкви, то ви взагалі не будете нічого сплачувати постачальникам електроенергії.

Але якщо виробленої електроенергії не вистачатиме, ви лише докупите невелику кількість з мережі розподільчої компанії. Так ви зможете заощаджувати на рахунках за електроенергію місяць за місяцем.

Екологічні рішення ― приклади для наслідування

Всі члени вашої громади дивляться на вас, як на приклад, і готові йти вашими кроками.

Коли ваша церква стане першою, яка встановить сонячні панелі, ви можете спричинити цілий рух до позитивних змін та підтримати рух за використання чистої енергії. Ви через членів своєї громади надихатимете інші підприємства та установи перейти на використання відновлюваних джерел енергії.

Ось кілька прикладів для екологічного наслідування

Храм Beth демонструє переваги, побудувавши одну з найбільших сонячних електростанцій на культових спорудах в США

Храм Beth демонструє переваги, побудувавши одну з найбільших сонячних електростанцій на культових спорудах в США. Система сонячних батарей потужністю 210 кВт виробляє близько 237 479 кВт · год енергії на рік, і забезпечує 70% щорічних потреб синагоги в електроенергії.

Федеральна церква громади в Азербайджані зменшила витрати на електроенергію на 96%, встановивши фотоелектричні сонячні панелі на своїй історичній будівлі. Щомісячні рахунки за електроенергію для церкви знизилися до 45 доларів.

Федеральна церква громади в Азербайджані зменшила витрати на електроенергію на 96%, встановивши фотоелектричні сонячні панелі на своїй історичній будівлі. Щомісячні рахунки за електроенергію для церкви знизилися до 45 доларів.

Джексон UMC в м. Джексон, штат Нью-Джерсі, перейшов на сонячну енергію, щоб виконати своє зобов'язання стати добрими управителями землі й, водночас, ставити прикладом зеленої екологічної моделі для суспільства.

Джексон UMC в м. Джексон, штат Нью-Джерсі, перейшов на сонячну енергію, щоб виконати своє зобов’язання стати добрими управителями землі й, водночас, ставити прикладом зеленої екологічної моделі для суспільства.

“Економія нашої електроенергії буде перенаправлена ​​на фінансування різних програм. Протягом наступних 15 років ми розраховуємо, що понад 50000 доларів США будуть спрямовані на службу та місію.” ― Пастор Джексон UMC Джо Тідеман

Виділяйтесь серед інших суспільних організацій

Багато людей активно шукають екологічно чистий бізнес та некомерційні організації. Встановлення сонячних панелей на церкву може допомогти підвищити вашу репутацію в громаді та збільшити кількість людей, що відвідуватимуть храм.

Коли люди відчувають, що ваша громада піклується про зменшення викидів вуглецю, вони з більшою ймовірністю підтримують ваші інформаційні заходи, вносять пожертви та співпрацюють з вашою церквою в благодійних акціях.

Вивільніть кошти на інші соціальні проекти

Комунальні платежі займають величезну частину операційного бюджету. Зі збільшенням тарифів на електроенергію рахунки продовжують зростати.

Встановлення сонячних панелей дозволить заощадити гроші на комунальних послугах, звільнивши операційний бюджет для інших важливих проектів на соціальні потреби громади.

Для інвестицій в сонячну енергетику можна розглядати різні програми, які вже успішно функціонують в нашій країні. Ви можете також поцікавитися бюджетним фінансуванням на розвиток альтернативних джерел, програмами комерційних та міжнародних установ.

Кошти, які ви будете заощаджувати на платежах за електроенергію, можна використати на багато важливих цілей: від допомоги знедоленим до просвітницької роботи з молоддю. Чим більше ви скорочуєте видатки операційного бюджету, тим більше ви вкладаєте в розвиток громади та суспільства.

Перенаправляйте вашу енергію на благо суспільних інтересів

Кількість енергії, яку виробляють сонячні панелі церкви, буде щодня різною. Однак, навряд чи ви будете використовувати всю вироблену енергію, особливо якщо накриєте панелями велику площу.

То що ж робити з усією зайвою електроенергією?

Тут існує два шляхи: ви можете її акумулювати або продавати. Накопичення електроенергії ― технологічно складний та дорогий процес. А от продаж електроенергії сонячних електростанцій ― це прибутковий бізнес. Так, ви можете не просто заощаджувати на рахунках за комунальні послуги, а ще й продавати сонячну енергію!

А зароблені кошти використовувати на вирішення важливих соціальних завдань.

Підтримуйте місцевий бізнес та економіку

Встановлення сонячних панелей ― складне завдання. Самотужки ви з ним не впоратись, для цього потрібні професіонали з досвідом. Надійна компанія допоможе Вам з цією складною задачею, – якісно виконає всі роботи по монтажу сонячних панелей та грамотно організує увесь процес. А ваше замовлення стане ще одним поштовхом для розвитку місцевого бізнесу та економіки регіону, в якому ви виконуєте свою місію.

Компанія Smart Eco стане вашим надійним підрядником для встановлення СЕС. Ми знаємо, як допомогти на кожному етапі: від вибору найкращого варіанту для вашої церкви до якісного обслуговування навіть після закінчення гарантійного терміну на обладнання.

Розпочнемо!

Зацікавлені в тому, щоб зробити простий крок, та суттєво вплинути на вашу громаду та ваш бюджет? Встановіть сонячні панелі у вашій церкві та відчуйте безліч переваг сонячної енергії. Першим кроком телефонуйте нам ― обговоримо цю чудову ідею!

+38 (096) 6963515

ПОВЕРНУТИСЯ НА ПОЧАТОК
КОМЕНТАРІ
Залишити свій коментар
ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ
Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.