fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Транспортна 12, оф.109

Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

Українським фермерам пропонують використовувати для зрошення угідь автономні системи на фотоелектричних панелях.

Нове рішення для фермерських господарств представила компанія «Атмосфера» в рамках виставки «АГРО 2016».

«До традиційної системи зрошення входить насос, який підіймає воду з водойми чи свердловини, — пояснює провідний менеджер проекту фотоелектричних систем Андрій Склянко. – У нашому випадку ми замінили класичне електроживлення насоса на фотоелектричні модулі – таке рішення допомагає забезпечити землю водою і не залежати від наявності електричної мережі на ділянці».

Система працює абсолютно автономно, зазначає фахівець.

«Коли сонце світить сильніше, то насос працює швидше, коли менше — то повільніше, — пояснює Андрій Склянко. – Оскільки вода з поверхні землі теж випаровується за таким же принципом, то баланс зберігається».

Комплект обладнання складається з джерела живлення та частотного перетворювача, який підключається безпосередньо до насосу, розповідає фахівець.

«Наші системи живлення сумісні з будь-якими насосами з асинхронними двигунами, що працюють від однієї чи трьох фаз», — говорить Андрій Склянко.

На виставці компанія «Атмосфера» презентувала три продукти: на 50 м3/добу, на 150 м3/добу і 250 м3/добу.

«Найбюджетніша система буде складатися з 4 панелей площею в 1,6 м2 і матиме потужність 1 кВт, — розповідає фахівець. – Трохи більша система має 12, а найбільша — 20 панелей по 1,6 м2. При установці на покрівлю монтажна площа кожної панелі складає 4,5 м2».

В умовах зростання цін на енергоносії такі системи будуть користуватися попитом в Україні, запевняє Андрій Склянко.

«Ідея автономного сонячного енергопостачання не нова, на ринку вже існує багато пропозицій, але наш продукт відрізняється найменшою вартістю за ват потужності, що обумовлено простою конструкцією та мінімальною комплектацією системи, — зауважує експерт. – До того ж така система зовсім не потребує обслуговування у подальшому».