fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Транспортна 12, оф.109

Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

На замовлення уряду Дубая український стартап Ecoisme разом з всесвітньовідомими компаніями Honeywell і Hyperloop One відтепер вдосконалюватиме емірат. Зокрема, створить систему відстеження енергоефективності.

Український стартап став єдиним, що пройшов програму Dubai Future Accellerator. Загалом з 2400 претендентів пройшли всього 30. Також Ecoisme одним з перших підписав угоду з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA). Департамент поставив перед українцями завдання скоротити витрати електроенергії мешканцями і при цьому зберегти дохід провайдеру.

Зараз жителі Дубая платять за електрику за ринковими цінами, а коштує вона дорого. До того ж, через субтропічний клімат люди постійно користуються кондиціонерами, на які припадає левова частка витрат, які вони навіть не відслідковують. Цю проблему і мають вирішити українці – Ecoisme запропонував споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.

«Ecoisme увіллється в існуючу структуру: смарт метр + додаток буде детальніше розповідати на що споживач витрачає гроші, у скільки саме йому обходиться кондиціонер. За допомогою Ecoisme DEWA зможе більш таргетовано повідомляти своїх жителів про переплату і енергоефективність», — каже засновник стартапу Олександр Дятлов.

Як заявив глава DEWA Саїд Аль Тайер, до 2021 року Дубай стане найінноваційнішою державою в світі, скоротивши витрати електроенергії і води, але при цьому збільшити населення. Саме тому уряд з радістю підписав угоду з Ecoisme, вперше довіривши таку важливу справу не великим компаніям.

Крім проекту з DEWA, ​​команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. Також в планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.