fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Транспортна 12, оф.109

У Тернополі встановлять перше в Україні «сонячне дерево»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
У Тернополі встановлять перше в Україні «сонячне дерево»

У Тернополі з’явиться перше в Україні «сонячне дерево» для підзарядити мобільних телефонів та інших портативних пристроїв невеликої потужності.

«Sun tree» відкриють у сквері Чорновола в рамках «Днів сталої енергії», які пройдуть у обласному центрі 14-16 квітня, передає Zaxid.net.

«Сонячне дерево» буде встановлене за кошти місцевого приватного підприємця, який займається монтажем сонячних батарей. Імя ініціатора проекту буде оприлюднене в ході офіційного відкриття об’єкту, запланованого на 15 квітня.

За словами завідуючого сектором з питань енергозбереження Тернопільської міської ради Павла Савечко, для «сонячного дерева» та лавки з спеціальними шнурками до айфонів, айпедів і всіх смартфонів обрали антивандальне розташування. «Зарядні пристрої на енергії сонця знаходитимуться у 200 метрах від поліцейського відділку, — повідомив чиновник. — Крім того, sun tree потрапляє в поле зору міських камер відеоспостереження».

Як наголосив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський, «сонячне дерево» дасть змогу жителям та гостям міста отримати досвід використання поновлюваних джерел енергії.

Джерело: ecotown.com.ua