fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Транспортна 12, оф.109

Південна Корея планує інвестувати в сонячні електростанції і переробку сміття на Дніпропетровщині

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
Південна Корея планує інвестувати в сонячні електростанції і переробку сміття на Дніпропетровщині

Днями у ДніпроОДА обговорили співпрацю з Республікою Корея, яка зацікавлена інвестувати в сонячні електростанції, переробку сміття, електронні послуги у громадському транспорті, та в аграрний сектор регіону. На зустрічі з владою області побував Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Він заявив про готовність інвестувати в Дніпропетровщину:

«Мені рекомендували Дніпропетровщину як регіон, де можна успішно втілити чимало цікавих проектів. Наразі наша країна розробляє генплан. Це платформа для конкретних інвестпроектів. Серед них – переробка сміття, будівництво сонячних електростанцій, впровадження енергозберігаючих технологій, розвиток аграрного сектору».

Зараз Дніпропетровщина входить у трійку українських лідерів з розвитку агропромислового комплексу. Для будівництва сонячних електростанцій підходять Криворізький, Широківський та Нікопольський райони. Є понад 70 майданчиків для створення індустріальних парків. Також місцеві чиновники обіцяють безпеку інвестиціям та готові до культурної співпраці, адже в області мешкають близько 2 тисяч корейців.