33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00
1
PepsiCo прагне забезпечити 100% своїх виробничих потужнсотей у США енергією з ВДЕ

Деякі улюблені закуски та напої в Америці – від Lay’s і SunChips до Gatorade та Pepsi – незабаром будуть виготовлені з використанням електроенергії з відновлюваних джерел, таких як вітер та сонячна енергія.

PepsiCo, Inc. сьогодні оголосила про плани досягти 100% поновлюваної електроенергії для своїх виробничих потужностей на заводах в США в цьому році. США – найбільший ринок компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв і складає майже половину загального світового споживання електроенергії.

Зусилля PepsiCo в США спираються на глобальний прогрес у переході на відновлювану електроенергію у всьому світі. Наприклад, заводи PepsiCo дев’яти країн ЄС вже задовольняють 100% своїх потреб у електроенергії з поновлюваних джерел. Крім того, у 2018 році 76% потреб в електроенергії бізнесу PepsiCo Mexico Foods було вироблено за допомогою вітрової енергії.

“Ми вступили в десятиліття, яке буде критично важливим для майбутнього здоров’я нашої планети”, – сказав Рамон Лагуарта , голова та головний виконавчий директор PepsiCo. “PepsiCo переслідує мету 100% відновлюваної електроенергії в США, оскільки серйозна загроза, яку кліматичні зміни становлять для світу, вимагає швидших і сміливіших дій від усіх нас”

Очікується, що перехід компанії PepsiCo на відновлювану електроенергію в США цього року призведе до 20% скорочення викидів парникових газів для компанії порівняно з базовим рівнем 2015 року. Це є вагомим внеском у мету компанії зменшити абсолютні викиди парникових газів на 20% до 2030 року проти базового рівня 2015 року.

«Будучи лідером галузі, ми несемо відповідальність за допомогою стимулювання використання поновлюваних джерел енергії в США, заохочуючи при цьому системні зміни, які можуть побудувати більш стійку систему харчування. Це ще один крок вперед в цій подорожі» сказав Саймон Лоуден , головний директор з питань сталого розвитку, PepsiCo.

Поряд з цими заходами, PepsiCo продовжує розширювати свою відновлювану електроенергію на місці. Нещодавно компанія встановила нові сонячні батареї на своїй глобальній штаб-квартирі в Купівлі, штат Нью-Йорк, доповнивши інші установки сонячної енергії по всій країні. До них відносяться заклади Frito-Lay в Модесто, Каліфорнія та Каса-Гранде, штат Арізона, а також напої PepsiCo у Фресно, Каліфорнія та Толлесон, штат Арізона, серед інших.

ПОВЕРНУТИСЯ НА ПОЧАТОК
КОМЕНТАРІ
Залишити свій коментар
ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ
Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.