fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Поповича 11, оф.303

На Вінничині збудують СЕС потужністю 16МВт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
На Вінничині збудують СЕС потужністю 16МВт

Чечельник отримує 145 тис. грн. від сонячної станції на своїх землях. Щороку інвестор платитиме у бюджет селища за оренду.

Як повідомляє сайт i-vin.info, поблизу смт Чечельника на Вінниччині запустили в дію другу чергу будівництва фотогальванічної електростанції. Станція «Чечельник» займає площу 32 га, потужністю 16 МВт, повідомили у місцевій райдержадміністрації. Об’єкт споруджує ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг». За словами представників компанії, він щорічно генеруватиме близько 22,48 млн. кВт/год електроенергії, зменшуючи майже на 22 тисячі тонн на рік викиди вуглекислого газу в атмосферу.

– Згідно укладеного договору, щороку бюджет селищної ради отримуватиме майже 145 тис. грн. орендної плати за землю. До речі сказати, раніше ця ділянка не використовувалась як сільськогосподарські угіддя, і будівництво цієї електростанції є яскравим прикладом ефективного використання земель, – прокоментував голова Чечельницької РДА Сергій Пустовий.

Додамо, що до 2018 року на Вінниччині заплановано побудувати та ввести в експлуатацію ще 20 сонячних електростанцій та 9 малих ГЕС сумарною потужністю 116 МВт.